Porovnání obou obcí ve všech ukazatelích, které o nich máme. U každého je uvedené období - pokud se u obou stran liší, je to označené, aby se čísla nesrovnávala naslepo.
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Obyvatel | 77 | 93 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| K 1. 1. | 77 | 93 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Muži | 36 | 44 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Ženy | 41 | 49 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Hustota | 37,0 ob./km² | 21,9 ob./km² | 138,4 ob./km² | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl žen | 53,2 % | 52,7 % | 50,8 % | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný věk | 41,7 let | 42,1 let | 43,3 let | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Senioři 65+ | 19,5 % | 21,5 % | 20,8 % | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Děti 0-14 let | 18,2 % | 19,4 % | 15,1 % | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Index stáří | 107,1 | 111,1 | 138,0 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Věk 15-64 let | 62,3 % | 59,1 % | 64,1 % | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Dětí 0-14 let | 13 | 17 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Ve věku 15-64 | 41 | 52 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Ve věku 65+ | 12 | 14 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Podíl seniorů | 18,2 % | 16,9 % |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Index stáří | 92,3 | 82,4 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Střední stav | 76 | 93 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Sčítání 2021 | 66 | 83 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Obyvatel při sčítání | 61 | 74 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Svobodných | 30 | 39 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Ženatých a vdaných | 20 | 29 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Rozvedených | 10 | 9 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Ovdovělých | 6 | 6 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Bez víry | 37 | 35 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Věřících | 21 | 31 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Římských katolíků | 6 | 15 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Přírůstek obyvatel | 1 | 0 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Narození | 2 | 0 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Přirozený přírůstek | 1 | 0 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Přistěhovalí | 0 | 0 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Rozvody | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Saldo migrace | 0 | 0 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Sňatky | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Vystěhovalí | 0 | 0 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Zemřelí | 1 | 0 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Porodnost | 26,3 ‰ | 0,0 ‰ | 7,1 ‰ | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Přírůstek na 1 000 | 13,0 ‰ | 0,0 ‰ | 0,6 ‰ | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko |
|---|---|---|---|
| Rozvody na 1 000 ob. | 0,0 ‰ | 0,0 ‰ | 1,9 ‰ |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko |
|---|---|---|---|
| Sňatky na 1 000 ob. | 0,0 ‰ | 0,0 ‰ | 3,9 ‰ |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Úmrtnost | 13,2 ‰ | 0,0 ‰ | 10,4 ‰ | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Rozloha | 2,08 km² | 4,25 km² | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Zemědělská půda | 79,7 % | 52,5 % | 53,1 % | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Lesy | 10,9 % | 42,7 % | 34,0 % | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Vodní plochy | 1,35 % | 0,22 % | 2,18 % | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Zastavěno | 1,62 % | 1,02 % | 1,73 % | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Částí obce | 1 | 1 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Dluh obce | 0 tis. Kč | 0 tis. Kč |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Projekty EU 2014-2020 | 0 | 2 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko |
|---|---|---|---|
| Výdaje projektů EU | 0 Kč | 256 780 Kč | 600 469 124 785 Kč |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 1 830 tis. Kč | 2 473 tis. Kč | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Dotace | 577 tis. Kč | 259 tis. Kč | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Příjmy rozpočtu | 2 768 tis. Kč | 2 811 tis. Kč | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Saldo rozpočtu | 944 tis. Kč | 860 tis. Kč | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Výdaje rozpočtu | 1 824 tis. Kč | 1 951 tis. Kč | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko |
|---|---|---|---|
| Dluh na obyvatele | 0 Kč | 0 Kč | 5 825 Kč |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl dotací | 20,9 % | 9,2 % | 18,9 % | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko |
|---|---|---|---|
| EU projekty na ob. | 0 Kč | 2 761 Kč | 79 370 Kč |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Příjmy na obyvatele | 35 951 Kč | 30 229 Kč | 48 930 Kč | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Výdaje na obyvatele | 23 688 Kč | 20 982 Kč | 47 568 Kč | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Nezaměstnanost | 2,08 % | 1,82 % | 5,05 % | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Uchazeči o práci | 3 | 1 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Registrovaných | 11 subjektů | 24 subjektů | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Aktivních | 7 subjektů | 18 subjektů | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl aktivních | 63,6 % | 75,0 % | 61,6 % | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Subjektů | 13 | 22 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Subjektů na 100 ob. | 16,9 | 23,7 | 17,1 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Adresních míst | 123 | 56 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Čísel evidenčních | 79 | 1 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Domů při sčítání | 39 | 46 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Obydlených bytů | 20 | 33 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Dálkové vytápění | 1 | 4 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Vlastní kotel | 14 | 23 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Kamna | 2 | 3 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Voda z vodovodu | 17 | 7 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Bez vodovodu | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Plyn ze sítě | 0 | 13 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Dokončené byty | 0 | 0 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Byty v bytových domech | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Byty v rodinných domech | 0 | 0 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Bytů na 1 000 ob. | 0,00 | 0,00 | 2,78 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko |
|---|---|---|---|
| Čísla evidenční | 64,2 % | 1,8 % | 13,4 % |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Vysokoškoláků | 4 | 14 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| S maturitou | 22 | 20 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Jen základní | 5 | 8 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Podíl VŠ | 7,5 % | 21,2 % |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Míst v MŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Míst v ZŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Míst na SŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| ZUŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Mateřské školy | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Dětí v mateřských školách | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Základní školy | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Zdravotnická zařízení | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Praktičtí lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Lékárny | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Dětští lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Zubní lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Gynekologové | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Dětští lékaři na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Gynekologové na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Lékárny na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Praktici na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Zubaři na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - sněmovna | 69,7 % | 78,5 % | 69,0 % | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - prezident | 73,9 % | 82,4 % | 70,3 % | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - kraje | 40,3 % | 48,6 % | 33,3 % | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - obce | 90,3 % | 87,7 % | 48,1 % | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - Evropa | 35,5 % | 47,3 % | 36,8 % | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko |
|---|---|---|---|
| Účast - Senát | 22,2 % | 24,3 % | - |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Osob v exekuci | 4 | 2 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Exekucí | 24 | 2 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Index soc. vyloučení | 9 b. | 0 b. | - | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Zařízení soc. služeb | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Domovy pro seniory | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko |
|---|---|---|---|
| V exekuci na 1 000 ob. | 51,9 ‰ | 21,5 ‰ | 76,0 ‰ |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Vyjíždějící | 30 osob | 46 osob |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Vyjíždějící za prací | 22 osob | 36 osob |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Přijíždějící | 0 osob | 1 osob |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Saldo dojížďky | -30 osob | -45 osob |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Pracují v obci | 4 osob | 1 osob |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Adres se 100 Mbit/s | 1 | 3 | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Pokrytí 100 Mbit/s | 0,8 % | 5,4 % | 73,4 % | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Kulturní památky | 0 | 2 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Národní kulturní památky | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Památné stromy | 0 | 0 |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Odpad na obyvatele | 412 kg | 651 kg | 414 kg | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Směsný na obyvatele | 356 kg | 358 kg | 205 kg | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Tříděný na obyvatele | 44 kg | 142 kg | 69 kg | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Komunální odpad | 31,3 t | 60,5 t | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Směsný odpad | 27,1 t | 33,3 t | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Objemný odpad | 0,9 t | 2,3 t | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Stavební odpad | 0,0 t | 0,0 t |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Cíl pro třídění | 19,3 % | 41,8 % | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Tříděný sběr | 3,4 t | 13,2 t | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Papír | 1,1 t | 1,8 t | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Plast | 1,2 t | 2,3 t | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Sklo | 1,0 t | 3,1 t | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Kov | 0,0 t | 6,1 t | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Bioodpad | 0,0 t | 11,6 t | |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Textil | 0,0 t | 0,0 t |
| Ukazatel | Boňkov | Leškovice | |
|---|---|---|---|
| Nebezpečný odpad | 0,1 t | 0,2 t | |
| Vybavenost obce | Boňkov | Leškovice |
|---|---|---|
| Vodovod | ano | ano |
| Kanalizace | ne | ano |
| Plyn | ne | ano |
| Kulturní dům | ano | ano |