Porovnání obou obcí ve všech ukazatelích, které o nich máme. U každého je uvedené období - pokud se u obou stran liší, je to označené, aby se čísla nesrovnávala naslepo.
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Obyvatel | 5 679 | 7 131 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| K 1. 1. | 5 679 | 7 131 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Muži | 2 788 | 3 454 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Ženy | 2 891 | 3 677 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Hustota | 62,3 ob./km² | 844,6 ob./km² | 138,4 ob./km² | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl žen | 50,9 % | 51,6 % | 50,8 % | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný věk | 42,2 let | 46,1 let | 43,3 let | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Senioři 65+ | 20,4 % | 25,8 % | 20,8 % | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Děti 0-14 let | 17,7 % | 13,8 % | 15,1 % | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Index stáří | 115,6 | 187,0 | 138,0 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Věk 15-64 let | 61,9 % | 60,4 % | 64,1 % | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Dětí 0-14 let | 917 | 997 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Ve věku 15-64 | 3 327 | 4 016 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Ve věku 65+ | 1 066 | 1 855 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Podíl seniorů | 20,1 % | 27,0 % |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Index stáří | 116,2 | 186,1 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Střední stav | 5 651 | 7 146 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Sčítání 2021 | 5 310 | 6 868 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Obyvatel při sčítání | 4 909 | 7 325 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Svobodných | 2 189 | 2 609 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Ženatých a vdaných | 2 186 | 2 763 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Rozvedených | 567 | 877 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Ovdovělých | 335 | 593 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Bez víry | 2 357 | 3 626 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Věřících | 1 150 | 1 294 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Římských katolíků | 327 | 380 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Přírůstek obyvatel | 53 | 34 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Narození | 50 | 46 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Přirozený přírůstek | -6 | -36 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Přistěhovalí | 257 | 283 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Rozvody | 13 | 15 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Saldo migrace | 59 | 70 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Sňatky | 30 | 18 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Vystěhovalí | 198 | 213 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Zemřelí | 56 | 82 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Porodnost | 8,8 ‰ | 6,4 ‰ | 7,1 ‰ | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Přírůstek na 1 000 | 9,3 ‰ | 4,8 ‰ | 0,6 ‰ | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Rozvody na 1 000 ob. | 2,3 ‰ | 2,1 ‰ | 1,9 ‰ | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Sňatky na 1 000 ob. | 5,3 ‰ | 2,5 ‰ | 3,9 ‰ | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Úmrtnost | 9,9 ‰ | 11,5 ‰ | 10,4 ‰ | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Rozloha | 91,10 km² | 8,44 km² | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Zemědělská půda | 32,9 % | 27,5 % | 53,1 % | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Lesy | 53,7 % | 38,6 % | 34,0 % | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Vodní plochy | 6,32 % | 8,58 % | 2,18 % | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Zastavěno | 1,04 % | 6,02 % | 1,73 % | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Částí obce | 11 | 1 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Dluh obce | 0 tis. Kč | 0 tis. Kč | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Projekty EU 2014-2020 | 31 | 18 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko |
|---|---|---|---|
| Výdaje projektů EU | 704 280 318 Kč | 615 975 639 Kč | 600 469 124 785 Kč |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 148 679 tis. Kč | 174 628 tis. Kč | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Dotace | 267 483 tis. Kč | 18 467 tis. Kč | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Příjmy rozpočtu | 539 751 tis. Kč | 254 616 tis. Kč | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Saldo rozpočtu | 131 197 tis. Kč | -42 655 tis. Kč | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Výdaje rozpočtu | 408 554 tis. Kč | 297 272 tis. Kč | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Dluh na obyvatele | 0 Kč | 0 Kč | 5 825 Kč | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl dotací | 49,6 % | 7,3 % | 18,9 % | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko |
|---|---|---|---|
| EU projekty na ob. | 124 015 Kč | 86 380 Kč | 79 370 Kč |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Příjmy na obyvatele | 95 043 Kč | 35 706 Kč | 48 930 Kč | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Výdaje na obyvatele | 71 941 Kč | 41 687 Kč | 47 568 Kč | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Nezaměstnanost | 3,33 % | 5,41 % | 5,05 % | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Uchazeči o práci | 120 | 239 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Uchazeči o práci | 127 | 183 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Nezaměstnanost | 3,45 % | 4,11 % | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Uchazečů na místo | 2,4 | 3,8 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Registrovaných | 1 714 subjektů | 1 562 subjektů | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Aktivních | 1 113 subjektů | 976 subjektů | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl aktivních | 64,9 % | 62,5 % | 61,6 % | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Subjektů | 1 743 | 1 568 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Subjektů na 100 ob. | 30,7 | 22,0 | 17,1 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Adresních míst | 1 944 | 3 117 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Čísel evidenčních | 155 | 1 137 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Domů při sčítání | 1 444 | 1 296 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Obydlených bytů | 2 071 | 3 218 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Dálkové vytápění | 813 | 2 157 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Vlastní kotel | 931 | 684 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Kamna | 169 | 221 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Voda z vodovodu | 1 843 | 2 997 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Bez vodovodu | 7 | 1 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Plyn ze sítě | 1 125 | 487 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Dokončené byty | 19 | 0 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Byty v bytových domech | 0 | 0 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Byty v rodinných domech | 16 | 0 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Bytů na 1 000 ob. | 3,38 | 0,00 | 2,78 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko |
|---|---|---|---|
| Čísla evidenční | 8,0 % | 36,5 % | 13,4 % |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Vysokoškoláků | 1 003 | 925 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| S maturitou | 1 408 | 2 078 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Jen základní | 511 | 648 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Podíl VŠ | 22,8 % | 15,8 % |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Míst v MŠ | 198 | 330 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Míst v ZŠ | 600 | 1 040 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Míst na SŠ | 650 | 985 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| ZUŠ | 1 | 1 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Mateřské školy | 1 | 3 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Dětí v mateřských školách | 180 | 277 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Žáků základních škol | 519 | 948 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Základní školy | 1 | 3 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Zdravotnická zařízení | 21 | 26 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Praktičtí lékaři | 5 | 7 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Lékárny | 1 | 1 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Dětští lékaři | 1 | 1 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Zubní lékaři | 3 | 4 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Gynekologové | 1 | 1 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Dětští lékaři na 10 000 ob. | 1,8 | 1,4 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Gynekologové na 10 000 ob. | 1,8 | 1,4 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Lékárny na 10 000 ob. | 1,8 | 1,4 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Praktici na 10 000 ob. | 8,8 | 9,8 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Zubaři na 10 000 ob. | 5,3 | 5,6 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - sněmovna | 72,8 % | 71,7 % | 69,0 % | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - prezident | 72,8 % | 74,2 % | 70,3 % | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - kraje | 43,4 % | 39,9 % | 33,3 % | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - obce | 59,1 % | 47,2 % | 48,1 % | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - Evropa | 41,2 % | 39,5 % | 36,8 % | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko |
|---|---|---|---|
| Účast - Senát | 26,9 % | 20,3 % | - |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Osob v exekuci | 181 | 279 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Exekucí | 959 | 1 692 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Index soc. vyloučení | 3 b. | 9 b. | - | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Zařízení soc. služeb | 2 | 1 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Domovy pro seniory | 1 | 0 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko |
|---|---|---|---|
| V exekuci na 1 000 ob. | 31,9 ‰ | 39,1 ‰ | 76,0 ‰ |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Vyjíždějící | 1 964 osob | 2 360 osob |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Vyjíždějící za prací | 1 571 osob | 1 922 osob |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Přijíždějící | 1 417 osob | 2 129 osob |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Saldo dojížďky | -547 osob | -231 osob |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Pracují v obci | 1 183 osob | 1 454 osob |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Adres se 100 Mbit/s | 1 886 | 3 113 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Pokrytí 100 Mbit/s | 97,0 % | 99,9 % | 73,4 % | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Kulturní památky | 81 | 4 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Národní kulturní památky | 1 | 1 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Lůžek k ubytování | 1 490 | 581 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Ubytovací zařízení | 20 | 11 | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Památné stromy | 81 | 2 |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Odpad na obyvatele | 463 kg | 311 kg | 414 kg | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Směsný na obyvatele | 255 kg | 199 kg | 205 kg | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Tříděný na obyvatele | 65 kg | 51 kg | 69 kg | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Komunální odpad | 2 607,0 t | 2 210,2 t | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Směsný odpad | 1 437,4 t | 1 415,5 t | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Objemný odpad | 133,2 t | 29,1 t | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Stavební odpad | 553,8 t | 0,0 t | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Cíl pro třídění | 38,3 % | 47,7 % | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Tříděný sběr | 368,2 t | 363,3 t | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Papír | 129,0 t | 162,6 t | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Plast | 87,5 t | 80,6 t | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Sklo | 116,6 t | 109,2 t | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Kov | 35,1 t | 10,9 t | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Bioodpad | 302,3 t | 278,7 t | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Textil | 0,0 t | 25,7 t | |
| Ukazatel | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí | |
|---|---|---|---|
| Nebezpečný odpad | 1,5 t | 0,0 t | |
| Vybavenost obce | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Vodovod | ano | ano |
| Kanalizace | ano | ne |
| Kanalizace s ČOV | ano | ano |
| Plyn | ano | ano |
| Sběrný dvůr | ano | ano |
| Dům s pečovatelskou službou | ne | ano |
| Kino | ano | ano |
| Kulturní dům | ano | ano |
| Informační centrum | ano | ano |
| Středisko volného času | ano | ano |
| Kostel | ano | ano |
| Koupaliště | ano | ano |
| Zařízení sociálních služeb | Hluboká nad Vltavou | Sezimovo Ústí |
|---|---|---|
| Azylové domy | 1 | - |
| Domovy pro seniory | 1 | - |
| Stacionáře denní | - | 1 |
| Obvod ORP | České Budějovice | Tábor |
|---|---|---|
| Podíl dětí narozených mimo manželství | 42,8 % | 43,4 % |
| Naděje dožití mužů ve věku 65 let | 16,4 let | 16,8 let |
| Naděje dožití žen ve věku 65 let | 20,1 let | 20,4 let |
| Naděje dožití při narození - muži | 77,0 let | 77,4 let |
| Naděje dožití při narození - ženy | 82,4 let | 82,8 let |
| Průměrný počet přenocování na hosta | 1,8 nocí | 3,3 nocí |
| Podíl zahraničních hostů | 51,5 % | 16,4 % |
| Přenocování hostů na obyvatele | 3,7 | 5,0 |
| Okres | okres České Budějovice | okres Tábor |
|---|---|---|
| Průměrný věk matky při narození prvního dítěte | 29,5 let | 28,8 let |
| OSVČ s hlavní činností na 1 000 obyvatel | 60,2 | 62,8 |
| Kupní cena rodinných domů za m² | 57 903 Kč/m² | 52 303 Kč/m² |
| Kupní cena bytů za m² | 69 348 Kč/m² | 53 411 Kč/m² |
| Průměrný starobní důchod | 22 095 Kč | 21 627 Kč |
| Starobní důchodci na 100 obyvatel | 21,0 % | 23,6 % |