Porovnání obou obcí ve všech ukazatelích, které o nich máme. U každého je uvedené období - pokud se u obou stran liší, je to označené, aby se čísla nesrovnávala naslepo.
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Obyvatel | 390 | 470 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| K 1. 1. | 390 | 470 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Muži | 185 | 241 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Ženy | 205 | 229 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Hustota | 86,9 ob./km² | 20,9 ob./km² | 138,4 ob./km² | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl žen | 52,6 % | 48,7 % | 50,8 % | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný věk | 41,9 let | 46,9 let | 43,3 let | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Senioři 65+ | 19,0 % | 25,5 % | 20,8 % | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Děti 0-14 let | 14,9 % | 13,2 % | 15,1 % | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Index stáří | 127,6 | 193,5 | 138,0 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Věk 15-64 let | 66,2 % | 61,3 % | 64,1 % | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Dětí 0-14 let | 77 | 90 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Ve věku 15-64 | 225 | 275 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Ve věku 65+ | 61 | 112 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Podíl seniorů | 16,8 % | 23,5 % |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Index stáří | 79,2 | 124,4 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Střední stav | 387 | 471 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Sčítání 2021 | 363 | 477 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Obyvatel při sčítání | 330 | 512 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Svobodných | 158 | 222 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Ženatých a vdaných | 137 | 165 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Rozvedených | 45 | 51 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Ovdovělých | 22 | 38 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Bez víry | 149 | 233 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Věřících | 96 | 105 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Římských katolíků | 30 | 33 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Přírůstek obyvatel | 4 | 1 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Narození | 1 | 4 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Přirozený přírůstek | -3 | -4 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Přistěhovalí | 18 | 13 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Rozvody | 4 | 4 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Saldo migrace | 7 | 5 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Sňatky | 0 | 6 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Vystěhovalí | 11 | 8 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Zemřelí | 4 | 8 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Porodnost | 2,6 ‰ | 8,5 ‰ | 7,1 ‰ | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Přírůstek na 1 000 | 10,3 ‰ | 2,1 ‰ | 0,6 ‰ | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Rozvody na 1 000 ob. | 10,1 ‰ | 8,4 ‰ | 1,9 ‰ | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Sňatky na 1 000 ob. | 0,0 ‰ | 12,6 ‰ | 3,9 ‰ | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Úmrtnost | 10,3 ‰ | 17,0 ‰ | 10,4 ‰ | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Rozloha | 4,49 km² | 22,49 km² | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Zemědělská půda | 63,4 % | 47,1 % | 53,1 % | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Lesy | 23,4 % | 46,2 % | 34,0 % | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Vodní plochy | 2,37 % | 1,61 % | 2,18 % | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Zastavěno | 0,93 % | 0,73 % | 1,73 % | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Částí obce | 1 | 6 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Dluh obce | 5 127 tis. Kč | 1 480 tis. Kč | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Projekty EU 2014-2020 | 3 | 2 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko |
|---|---|---|---|
| Výdaje projektů EU | 1 731 371 Kč | 2 555 627 Kč | 600 469 124 785 Kč |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 11 676 tis. Kč | 12 553 tis. Kč | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Dotace | 1 200 tis. Kč | 7 189 tis. Kč | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Příjmy rozpočtu | 14 305 tis. Kč | 23 522 tis. Kč | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Saldo rozpočtu | -939 tis. Kč | -780 tis. Kč | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Výdaje rozpočtu | 15 244 tis. Kč | 24 302 tis. Kč | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Dluh na obyvatele | 13 146 Kč | 3 149 Kč | 5 825 Kč | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl dotací | 8,4 % | 30,6 % | 18,9 % | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko |
|---|---|---|---|
| EU projekty na ob. | 4 439 Kč | 5 438 Kč | 79 370 Kč |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Příjmy na obyvatele | 36 678 Kč | 50 048 Kč | 48 930 Kč | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Výdaje na obyvatele | 39 086 Kč | 51 707 Kč | 47 568 Kč | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Nezaměstnanost | 3,49 % | 10,07 % | 5,05 % | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Uchazeči o práci | 10 | 30 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Uchazeči o práci | 13 | 38 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Nezaměstnanost | 4,60 % | 12,54 % | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Registrovaných | 97 subjektů | 117 subjektů | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Aktivních | 55 subjektů | 62 subjektů | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl aktivních | 56,7 % | 53,0 % | 61,6 % | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Subjektů | 96 | 114 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Subjektů na 100 ob. | 24,6 | 24,3 | 17,1 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Adresních míst | 168 | 227 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Čísel evidenčních | 12 | 27 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Domů při sčítání | 119 | 164 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Obydlených bytů | 136 | 182 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Dálkové vytápění | 16 | 45 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Vlastní kotel | 72 | 84 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Kamna | 31 | 28 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Voda z vodovodu | 106 | 141 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Bez vodovodu | 0 | 2 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Plyn ze sítě | 10 | 1 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Dokončené byty | 1 | 0 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Byty v bytových domech | 0 | 0 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Byty v rodinných domech | 1 | 0 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Bytů na 1 000 ob. | 2,59 | 0,00 | 2,78 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko |
|---|---|---|---|
| Čísla evidenční | 7,1 % | 11,9 % | 13,4 % |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Vysokoškoláků | 29 | 29 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| S maturitou | 86 | 78 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Jen základní | 47 | 81 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Podíl VŠ | 10,1 % | 7,5 % |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Míst v MŠ | 0 | 35 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Míst v ZŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Míst na SŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| ZUŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Mateřské školy | 0 | 1 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Dětí v mateřských školách | 0 | 29 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Základní školy | 0 | 0 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Zdravotnická zařízení | 0 | 0 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Praktičtí lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Lékárny | 0 | 0 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Dětští lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Zubní lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Gynekologové | 0 | 0 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Dětští lékaři na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Gynekologové na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Lékárny na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Praktici na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Zubaři na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - sněmovna | 61,7 % | 66,3 % | 69,0 % | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - prezident | 63,9 % | 58,6 % | 70,3 % | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - kraje | 25,6 % | 25,4 % | 33,3 % | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - obce | 63,9 % | 64,1 % | 48,1 % | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - Evropa | 33,1 % | 28,9 % | 36,8 % | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko |
|---|---|---|---|
| Účast - Senát | 15,0 % | 13,9 % | - |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Osob v exekuci | 16 | 52 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Exekucí | 79 | 198 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Index soc. vyloučení | 0 b. | 12 b. | - | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Zařízení soc. služeb | 0 | 0 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Domovy pro seniory | 0 | 0 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko |
|---|---|---|---|
| V exekuci na 1 000 ob. | 41,0 ‰ | 110,6 ‰ | 76,0 ‰ |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Vyjíždějící | 167 osob | 142 osob |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Vyjíždějící za prací | 107 osob | 92 osob |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Přijíždějící | 5 osob | 13 osob |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Saldo dojížďky | -162 osob | -129 osob |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Pracují v obci | 31 osob | 50 osob |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Adres se 100 Mbit/s | 1 | 51 | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Pokrytí 100 Mbit/s | 0,6 % | 22,5 % | 73,4 % | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Kulturní památky | 0 | 3 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Národní kulturní památky | 0 | 0 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Památné stromy | 0 | 0 |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Odpad na obyvatele | 562 kg | 200 kg | 414 kg | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Směsný na obyvatele | 131 kg | 117 kg | 205 kg | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Tříděný na obyvatele | 83 kg | 58 kg | 69 kg | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Komunální odpad | 217,1 t | 93,9 t | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Směsný odpad | 50,8 t | 54,7 t | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Objemný odpad | 16,9 t | 11,4 t | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Stavební odpad | 0,0 t | 0,0 t | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Cíl pro třídění | 69,4 % | 44,8 % | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Tříděný sběr | 32,1 t | 27,2 t | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Papír | 11,4 t | 7,3 t | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Plast | 12,5 t | 10,8 t | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Sklo | 7,6 t | 8,5 t | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Kov | 0,7 t | 0,7 t | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Bioodpad | 114,7 t | 0,0 t | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Textil | 2,0 t | 0,0 t | |
| Ukazatel | Hradec-Nová Ves | Uhelná | |
|---|---|---|---|
| Nebezpečný odpad | 0,2 t | 0,5 t | |
| Vybavenost obce | Hradec-Nová Ves | Uhelná |
|---|---|---|
| Vodovod | ano | ano |
| Kanalizace s ČOV | ano | ano |
| Plyn | ano | ne |
| Kulturní dům | ano | ne |
| Kostel | ano | ano |