Vložit na web

Kamenný Malíkov vs. Vícemil

Porovnání obou obcí ve všech ukazatelích, které o nich máme. U každého je uvedené období - pokud se u obou stran liší, je to označené, aby se čísla nesrovnávala naslepo.

Kamenný Malíkov Jindřichův Hradec · Jihočeský kraj do 199 obyvatel · venkov
Vícemil Jindřichův Hradec · Jihočeský kraj do 199 obyvatel · venkov
Třetí sloupec: hodnota za vybraný celek, jen u podílů a přepočtů.

Obyvatelstvo

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Obyvatel 2025 78 6 036. z 6 258 69 6 092. z 6 258 +9 1,1×

Graf vývoje: Obyvatel

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
K 1. 1. 2026 78 6 036. z 6 258 69 6 092. z 6 258 +9 1,1×

Graf vývoje: K 1. 1.

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Muži 2025 37 6 069. z 6 258 35 6 094. z 6 258 +2 1,1×

Graf vývoje: Muži

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Ženy 2025 41 5 987. z 6 258 34 6 078. z 6 258 +7 1,2×

Graf vývoje: Ženy

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Hustota 2025 16,5 ob./km² 5 806. z 6 258 18,1 ob./km² 5 689. z 6 258 −1,6 138,4 ob./km²

Graf vývoje: Hustota

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Podíl žen 2025 52,6 % 338. z 6 254 49,3 % 3 487. z 6 254 +3,3 1,1× 50,8 %

Graf vývoje: Podíl žen

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Průměrný věk 2025 46,9 let 433. z 6 254 41,4 let 4 903. z 6 254 +5,5 1,1× 43,3 let

Graf vývoje: Průměrný věk

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Senioři 65+ 2025 32,1 % 72. z 6 254 18,8 % 4 264. z 6 254 +13,2 1,7× 20,8 %

Graf vývoje: Senioři 65+

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Děti 0-14 let 2025 15,4 % 3 175. z 6 254 21,7 % 183. z 6 254 −6,4 15,1 %

Graf vývoje: Děti 0-14 let

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Index stáří 2025 208,3 583. z 6 249 86,7 5 616. z 6 249 +121,7 2,4× 138,0

Graf vývoje: Index stáří

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Věk 15-64 let 2025 52,6 % 6 199. z 6 254 59,4 % 5 651. z 6 254 −6,9 64,1 %

Graf vývoje: Věk 15-64 let

Věková pyramida

Sčítání 2021
  • Kamenný Malíkov (pruhy)
  • Vícemil (obrys)
3 % 3 % 6 % 6 % 9 % 9 % Muži 90+ let: 1 (1,3 %) Ženy 90+ let: 0 (0,0 %) 90+ Muži 85-89 let: 0 (0,0 %) Ženy 85-89 let: 0 (0,0 %) 85-89 Muži 80-84 let: 1 (1,3 %) Ženy 80-84 let: 1 (1,3 %) 80-84 Muži 75-79 let: 1 (1,3 %) Ženy 75-79 let: 1 (1,3 %) 75-79 Muži 70-74 let: 3 (4,0 %) Ženy 70-74 let: 4 (5,3 %) 70-74 Muži 65-69 let: 7 (9,2 %) Ženy 65-69 let: 8 (10,5 %) 65-69 Muži 60-64 let: 3 (4,0 %) Ženy 60-64 let: 4 (5,3 %) 60-64 Muži 55-59 let: 2 (2,6 %) Ženy 55-59 let: 0 (0,0 %) 55-59 Muži 50-54 let: 0 (0,0 %) Ženy 50-54 let: 1 (1,3 %) 50-54 Muži 45-49 let: 2 (2,6 %) Ženy 45-49 let: 4 (5,3 %) 45-49 Muži 40-44 let: 5 (6,6 %) Ženy 40-44 let: 4 (5,3 %) 40-44 Muži 35-39 let: 2 (2,6 %) Ženy 35-39 let: 3 (4,0 %) 35-39 Muži 30-34 let: 2 (2,6 %) Ženy 30-34 let: 2 (2,6 %) 30-34 Muži 25-29 let: 0 (0,0 %) Ženy 25-29 let: 1 (1,3 %) 25-29 Muži 20-24 let: 0 (0,0 %) Ženy 20-24 let: 0 (0,0 %) 20-24 Muži 15-19 let: 3 (4,0 %) Ženy 15-19 let: 1 (1,3 %) 15-19 Muži 10-14 let: 1 (1,3 %) Ženy 10-14 let: 2 (2,6 %) 10-14 Muži 5-9 let: 1 (1,3 %) Ženy 5-9 let: 2 (2,6 %) 5-9 Muži 0-4 let: 3 (4,0 %) Ženy 0-4 let: 1 (1,3 %) 0-4 muži ženy

Podíl z obyvatel každé obce po pětiletých skupinách, muži vlevo, ženy vpravo. Kde obrys přečnívá pruh, má Vícemil v té skupině větší podíl lidí než Kamenný Malíkov. Obyvatelstvo s obvyklým pobytem.

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Dětí 0-14 let 2021 10 6 026. z 6 254 16 5 703. z 6 254 −6
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Ve věku 15-64 2021 39 6 087. z 6 254 47 5 995. z 6 254 −8
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Ve věku 65+ 2021 27 5 475. z 6 254 16 6 001. z 6 254 +11 1,7×
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Podíl seniorů 2021 35,5 % 65. z 6 254 20,3 % 3 059. z 6 254 +15,3 1,8×
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Index stáří 2021 270,0 193. z 6 252 100,0 4 511. z 6 252 +170,0 2,7×
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Střední stav 2025 78 6 038. z 6 258 69 6 090. z 6 258 +9 1,1×

Graf vývoje: Střední stav

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Sčítání 2021 2021 76 6 012. z 6 254 79 5 991. z 6 254 −3
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Obyvatel při sčítání 2011 62 6 097. z 6 250 81 5 940. z 6 250 −19

Graf vývoje: Obyvatel při sčítání

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Svobodných 2021 23 6 111. z 6 254 33 5 943. z 6 254 −10
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Ženatých a vdaných 2021 37 5 903. z 6 254 19 6 192. z 6 254 +18 1,9×
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Rozvedených 2021 10 5 587. z 6 254 18 4 780. z 6 254 −8
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Ovdovělých 2021 5 5 956. z 6 254 9 5 407. z 6 254 −4
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Bez víry 2021 36 5 761. z 6 254 39 5 679. z 6 254 −3
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Věřících 2021 12 6 026. z 6 254 16 5 834. z 6 254 −4
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Římských katolíků 2021 6 5 125. z 6 254 4 5 460. z 6 254 +2 1,5×
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Přírůstek obyvatel 2025 0 3 114. z 6 258 -2 3 773. z 6 258 +2

Graf vývoje: Přírůstek obyvatel

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Narození 2025 1 4 488. z 6 258 0 5 430. z 6 258 +1

Graf vývoje: Narození

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Přirozený přírůstek 2025 1 927. z 6 258 -2 3 335. z 6 258 +3

Graf vývoje: Přirozený přírůstek

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Přistěhovalí 2025 1 5 849. z 6 258 0 6 069. z 6 258 +1

Graf vývoje: Přistěhovalí

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Rozvody 2024 0 0 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Saldo migrace 2025 -1 3 979. z 6 258 0 3 597. z 6 258 −1

Graf vývoje: Saldo migrace

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Sňatky 2024 0 1 −1

Graf vývoje: Sňatky

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Vystěhovalí 2025 2 5 468. z 6 258 0 6 040. z 6 258 +2

Graf vývoje: Vystěhovalí

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Zemřelí 2025 0 5 750. z 6 258 2 4 296. z 6 258 −2

Graf vývoje: Zemřelí

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Porodnost 2025 12,8 ‰ 658. z 6 254 0,0 ‰ 5 430. z 6 254 +12,8 7,1 ‰

Graf vývoje: Porodnost

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Přírůstek na 1 000 2025 0,0 ‰ 3 114. z 6 254 -29,0 ‰ 5 783. z 6 254 +29,0 0,6 ‰

Graf vývoje: Přírůstek na 1 000

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Rozvody na 1 000 ob. 2024 0,0 ‰ 0,0 ‰ 0 1,9 ‰ 2025
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Sňatky na 1 000 ob. 2024 0,0 ‰ 14,1 ‰ −14,1 3,9 ‰ 2025

Graf vývoje: Sňatky na 1 000 ob.

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Úmrtnost 2025 0,0 ‰ 5 750. z 6 254 29,0 ‰ 115. z 6 254 −29,0 10,4 ‰

Graf vývoje: Úmrtnost

Obce a území

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Rozloha 2025 4,73 km² 4 724. z 6 258 3,82 km² 5 279. z 6 258 +0,91 1,2×

Graf vývoje: Rozloha

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Zemědělská půda 2025 71,8 % 2 053. z 6 258 71,5 % 2 086. z 6 258 +0,3 53,1 %

Graf vývoje: Zemědělská půda

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Lesy 2025 19,2 % 3 736. z 6 258 20,9 % 3 546. z 6 258 −1,7 34,0 %

Graf vývoje: Lesy

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Vodní plochy 2025 2,71 % 1 159. z 6 258 2,41 % 1 318. z 6 258 +0,31 1,1× 2,18 %

Graf vývoje: Vodní plochy

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Zastavěno 2025 0,82 % 5 240. z 6 258 0,99 % 4 598. z 6 258 −0,17 1,73 %

Graf vývoje: Zastavěno

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Částí obce 2025 1 2 654. z 6 258 1 2 654. z 6 258 0

Veřejné finance

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Dluh obce 2025 0 tis. Kč 1. z 6 247 0 tis. Kč 1. z 6 247 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Projekty EU 2014-2020 2023 2 3 520. z 6 258 1 4 517. z 6 258 +1 2,0×
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Výdaje projektů EU 2023 409 245 Kč 4 874. z 6 258 11 250 Kč 5 452. z 6 258 +397 995 36,4× 600 469 124 785 Kč
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Daňové příjmy 2025 2 216 tis. Kč 5 999. z 6 253 2 109 tis. Kč 6 038. z 6 253 +106 1,1×

Graf vývoje: Daňové příjmy

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Dotace 2025 129 tis. Kč 5 858. z 6 253 104 tis. Kč 5 961. z 6 253 +25 1,2×

Graf vývoje: Dotace

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Příjmy rozpočtu 2025 2 701 tis. Kč 6 060. z 6 253 2 512 tis. Kč 6 103. z 6 253 +190 1,1×

Graf vývoje: Příjmy rozpočtu

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Saldo rozpočtu 2025 677 tis. Kč 3 164. z 6 253 915 tis. Kč 2 947. z 6 253 −238

Graf vývoje: Saldo rozpočtu

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Výdaje rozpočtu 2025 2 024 tis. Kč 6 061. z 6 253 1 597 tis. Kč 6 164. z 6 253 +428 1,3×

Graf vývoje: Výdaje rozpočtu

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Dluh na obyvatele 2025 0 Kč 1. z 6 247 0 Kč 1. z 6 247 0 5 825 Kč
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Podíl dotací 2025 4,8 % 4 816. z 6 253 4,2 % 5 079. z 6 253 +0,6 1,2× 18,9 %

Graf vývoje: Podíl dotací

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
EU projekty na ob. 2023 5 247 Kč 4 081. z 6 254 163 Kč 5 354. z 6 254 +5 084 32,2× 79 370 Kč
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Příjmy na obyvatele 2025 34 634 Kč 3 019. z 6 253 36 402 Kč 2 560. z 6 253 −1 768 48 930 Kč

Graf vývoje: Příjmy na obyvatele

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Výdaje na obyvatele 2025 25 951 Kč 4 494. z 6 253 23 139 Kč 5 078. z 6 253 +2 812 1,1× 47 568 Kč

Graf vývoje: Výdaje na obyvatele

Práce a ekonomika

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Nezaměstnanost 2026-08 4,88 % 4 024. z 6 254 4,88 % 4 024. z 6 254 0 5,05 %

Graf vývoje: Nezaměstnanost

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Uchazeči o práci 2026-08 2 290. z 6 258 2 290. z 6 258 0

Graf vývoje: Uchazeči o práci

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Uchazeči o práci 2023 vs. 2024 1 2 295. z 6 093 −1

Graf vývoje: Uchazeči o práci

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Nezaměstnanost 2023 vs. 2024 2,50 % 4,26 % 4 174. z 6 073 −1,76

Graf vývoje: Nezaměstnanost

Firmy a organizace

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Registrovaných 2025 25 subjektů 5 741. z 6 257 17 subjektů 6 079. z 6 257 +8 1,5×

Graf vývoje: Registrovaných

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Aktivních 2025 18 subjektů 5 507. z 6 257 11 subjektů 6 015. z 6 257 +7 1,6×

Graf vývoje: Aktivních

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Podíl aktivních 2025 72,0 % 512. z 6 257 64,7 % 2 273. z 6 257 +7,3 1,1× 61,6 %

Graf vývoje: Podíl aktivních

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Subjektů 2026-08 25 5 750. z 6 249 19 6 008. z 6 249 +6 1,3×
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Subjektů na 100 ob. 2026-07 32,1 336. z 6 246 27,5 974. z 6 246 +4,5 1,2× 17,1

Graf vývoje: Subjektů na 100 ob.

Nemovitosti a výstavba

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Adresních míst 2026-08 62 5 781. z 6 258 61 5 806. z 6 258 +1
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Čísel evidenčních 2026-08 1 4 572. z 6 258 0 5 157. z 6 258 +1
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Domů při sčítání 2011 57 5 451. z 6 252 55 5 513. z 6 252 +2

Graf vývoje: Domů při sčítání

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Obydlených bytů 2021 34 5 898. z 6 255 34 5 898. z 6 255 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Dálkové vytápění 2021 4 5 979. z 6 243 6 5 754. z 6 243 −2
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Vlastní kotel 2021 21 5 661. z 6 254 14 6 000. z 6 254 +7 1,5×
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Kamna 2021 5 5 558. z 6 254 7 5 129. z 6 254 −2
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Voda z vodovodu 2021 3 5 827. z 6 081 25 5 417. z 6 081 −22
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Bez vodovodu 2021 0 1. z 6 254 0 1. z 6 254 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Plyn ze sítě 2021 0 4 921. z 6 254 0 4 921. z 6 254 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Dokončené byty 2024 0 3 913. z 6 258 0 3 913. z 6 258 0

Graf vývoje: Dokončené byty

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Byty v bytových domech 2024 0 134. z 6 258 0 134. z 6 258 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Byty v rodinných domech 2024 0 3 784. z 6 258 0 3 784. z 6 258 0

Graf vývoje: Byty v rodinných domech

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Bytů na 1 000 ob. 2024 0,00 3 913. z 6 254 0,00 3 913. z 6 254 0 2,78

Graf vývoje: Bytů na 1 000 ob.

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Čísla evidenční 2026-08 1,6 % 4 106. z 6 256 0,0 % 5 157. z 6 256 +1,6 13,4 %

Školství

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Vysokoškoláků 2021 9 5 481. z 6 254 8 5 608. z 6 254 +1 1,1×
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
S maturitou 2021 25 5 666. z 6 254 20 5 855. z 6 254 +5 1,3×
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Jen základní 2021 7 6 015. z 6 254 9 5 876. z 6 254 −2
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Podíl VŠ 2021 13,6 % 1 741. z 6 254 12,7 % 2 146. z 6 254 +0,9 1,1×
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Míst v MŠ 2026-09 0 3 438. z 6 258 0 3 438. z 6 258 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Míst v ZŠ 2026-09 0 2 620. z 6 258 0 2 620. z 6 258 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Míst na SŠ 2026-09 0 410. z 6 258 0 410. z 6 258 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
ZUŠ 2026-09 0 1 190. z 6 258 0 1 190. z 6 258 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Mateřské školy 2024 0 3 386. z 6 258 0 3 386. z 6 258 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Dětí v mateřských školách 2024 0 3 453. z 6 258 0 3 453. z 6 258 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Základní školy 2024 0 2 608. z 6 258 0 2 608. z 6 258 0

Zdravotnictví

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Zdravotnická zařízení 2026 0 2 147. z 6 258 0 2 147. z 6 258 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Praktičtí lékaři 2026 0 1 699. z 6 258 0 1 699. z 6 258 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Lékárny 2026 0 793. z 6 258 0 793. z 6 258 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Dětští lékaři 2026 0 865. z 6 258 0 865. z 6 258 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Zubní lékaři 2026 0 1 019. z 6 258 0 1 019. z 6 258 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Gynekologové 2026 0 566. z 6 258 0 566. z 6 258 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Dětští lékaři na 10 000 ob. 2026 0,0 865. z 6 254 0,0 865. z 6 254 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Gynekologové na 10 000 ob. 2026 0,0 566. z 6 254 0,0 566. z 6 254 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Lékárny na 10 000 ob. 2026 0,0 793. z 6 254 0,0 793. z 6 254 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Praktici na 10 000 ob. 2026 0,0 1 699. z 6 254 0,0 1 699. z 6 254 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Zubaři na 10 000 ob. 2026 0,0 1 019. z 6 254 0,0 1 019. z 6 254 0

Volby a politika

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Účast - sněmovna 2025 77,6 % 1 184. z 6 254 60,7 % 6 029. z 6 254 +16,9 1,3× 69,0 %

Graf vývoje: Účast - sněmovna

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Účast - prezident 2023 69,8 % 4 716. z 6 254 62,3 % 6 010. z 6 254 +7,5 1,1× 70,3 %

Graf vývoje: Účast - prezident

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Účast - kraje 2024 39,1 % 2 061. z 6 253 50,9 % 348. z 6 253 −11,8 33,3 %

Graf vývoje: Účast - kraje

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Účast - obce 2026 65,2 % 2 065. z 6 249 58,3 % 3 467. z 6 249 +6,9 1,1× 48,1 %

Graf vývoje: Účast - obce

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Účast - Evropa 2024 47,2 % 884. z 6 254 42,9 % 1 738. z 6 254 +4,4 1,1× 36,8 %

Graf vývoje: Účast - Evropa

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Účast - Senát 2026 20,3 % 1 455. z 2 184 18,3 % 1 660. z 2 184 +2,0 1,1× -

Sociální situace

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Index soc. vyloučení 2024 0 b. 1. z 6 258 2 b. 3 174. z 6 258 −2 -

Graf vývoje: Index soc. vyloučení

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Zařízení soc. služeb 2024 0 702. z 6 258 0 702. z 6 258 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Domovy pro seniory 2024 0 373. z 6 258 0 373. z 6 258 0

Doprava

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Vyjíždějící 2021 26 osob 6 114. z 6 258 30 osob 6 038. z 6 258 −4
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Vyjíždějící za prací 2021 19 osob 6 090. z 6 258 25 osob 5 973. z 6 258 −6
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Přijíždějící 2021 1 osob 5 802. z 6 258 0 osob 6 048. z 6 258 +1
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Saldo dojížďky 2021 -25 osob 824. z 6 258 -30 osob 919. z 6 258 +5
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Pracují v obci 2021 11 osob 5 209. z 6 258 6 osob 5 793. z 6 258 +5 1,8×

Internet

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Adres se 100 Mbit/s 2025 61 4 581. z 6 258 60 4 603. z 6 258 +1

Graf vývoje: Adres se 100 Mbit/s

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Pokrytí 100 Mbit/s 2025 98,4 % 1 759. z 6 256 98,4 % 1 759. z 6 256 0 73,4 %

Graf vývoje: Pokrytí 100 Mbit/s

Cestovní ruch

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Kulturní památky 2026 2 2 830. z 6 252 0 4 970. z 6 252 +2
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Národní kulturní památky 2026 0 309. z 6 252 0 309. z 6 252 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Ubytovací zařízení 2025 1 1 101. z 2 067 1 1 101. z 2 067 0

Životní prostředí

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Památné stromy 2026 1 1 263. z 6 258 0 2 264. z 6 258 +1
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Odpad na obyvatele 2024 224 kg 509. z 6 254 480 kg 4 981. z 6 254 −256 414 kg

Graf vývoje: Odpad na obyvatele

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Směsný na obyvatele 2024 141 kg 1 243. z 6 254 333 kg 6 002. z 6 254 −192 205 kg

Graf vývoje: Směsný na obyvatele

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl Česko
Tříděný na obyvatele 2024 83 kg 1 523. z 6 254 121 kg 456. z 6 254 −39 69 kg

Graf vývoje: Tříděný na obyvatele

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Komunální odpad 2024 17,5 t 118. z 6 258 34,1 t 449. z 6 258 −16,6

Graf vývoje: Komunální odpad

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Směsný odpad 2024 11,0 t 182. z 6 258 23,6 t 704. z 6 258 −12,6

Graf vývoje: Směsný odpad

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Objemný odpad 2024 0,0 t 1. z 6 258 1,8 t 1 150. z 6 258 −1,8

Graf vývoje: Objemný odpad

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Stavební odpad 2024 0,0 t 3 125. z 6 258 0,0 t 3 125. z 6 258 0

Graf vývoje: Stavební odpad

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Cíl pro třídění 2024 56,4 % 1 845. z 6 258 31,0 % 5 382. z 6 258 +25,4 1,8×

Graf vývoje: Cíl pro třídění

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Tříděný sběr 2024 6,4 t 5 670. z 6 258 8,6 t 5 355. z 6 258 −2,2

Graf vývoje: Tříděný sběr

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Papír 2024 2,1 t 5 114. z 6 258 2,0 t 5 169. z 6 258 +0,1 1,1×

Graf vývoje: Papír

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Plast 2024 2,0 t 5 720. z 6 258 3,1 t 5 269. z 6 258 −1,1

Graf vývoje: Plast

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Sklo 2024 2,3 t 5 279. z 6 258 3,3 t 4 727. z 6 258 −1,1

Graf vývoje: Sklo

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Kov 2024 0,0 t 4 843. z 6 258 0,2 t 4 181. z 6 258 −0,2

Graf vývoje: Kov

Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Bioodpad 2024 0,0 t 5 257. z 6 258 0,0 t 5 257. z 6 258 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Textil 2024 0,0 t 3 029. z 6 258 0,0 t 3 029. z 6 258 0
Ukazatel Kamenný Malíkov Vícemil Rozdíl
Nebezpečný odpad 2024 0,0 t 4 591. z 6 258 0,0 t 4 591. z 6 258 0

Co v obcích je

Vybavenost obce Sčítání 2021 Kamenný Malíkov Vícemil
Vodovod ne ano
Kanalizace ne ano
Kanalizace s ČOV ne ano
Sběrný dvůr ano ne
Kostel ano ne

Ze 12 sledovaných položek jsou tu ty, které má aspoň jedna z obcí.

Zdroje: přehled datových zdrojů · Rozdíl je prostý rozdíl hodnot, poměr je podíl levé hodnoty k pravé. Graf kreslí jen období, za která máme data obou obcí, a obě čáry mají společnou osu.