Vložit na web

Mahouš vs. Tvrzice

Porovnání obou obcí ve všech ukazatelích, které o nich máme. U každého je uvedené období - pokud se u obou stran liší, je to označené, aby se čísla nesrovnávala naslepo.

Mahouš Prachatice · Jihočeský kraj do 199 obyvatel · venkov
Tvrzice Prachatice · Jihočeský kraj do 199 obyvatel · venkov
Třetí sloupec: hodnota za vybraný celek, jen u podílů a přepočtů.

Obyvatelstvo

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Obyvatel 2025 147 5 394. z 6 258 131 5 530. z 6 258 +16 1,1×

Graf vývoje: Obyvatel

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
K 1. 1. 2026 147 5 394. z 6 258 131 5 530. z 6 258 +16 1,1×

Graf vývoje: K 1. 1.

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Muži 2025 83 5 251. z 6 258 71 5 462. z 6 258 +12 1,2×

Graf vývoje: Muži

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Ženy 2025 64 5 526. z 6 258 60 5 605. z 6 258 +4 1,1×

Graf vývoje: Ženy

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Hustota 2025 24,7 ob./km² 5 189. z 6 258 41,3 ob./km² 3 996. z 6 258 −16,7 138,4 ob./km²

Graf vývoje: Hustota

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Podíl žen 2025 43,5 % 6 123. z 6 254 45,8 % 5 816. z 6 254 −2,3 50,8 %

Graf vývoje: Podíl žen

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Průměrný věk 2025 44,1 let 2 106. z 6 254 44,7 let 1 567. z 6 254 −0,6 43,3 let

Graf vývoje: Průměrný věk

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Senioři 65+ 2025 20,4 % 3 229. z 6 254 21,4 % 2 568. z 6 254 −1,0 20,8 %

Graf vývoje: Senioři 65+

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Děti 0-14 let 2025 12,9 % 5 237. z 6 254 12,2 % 5 516. z 6 254 +0,7 1,1× 15,1 %

Graf vývoje: Děti 0-14 let

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Index stáří 2025 157,9 1 788. z 6 249 175,0 1 142. z 6 249 −17,1 138,0

Graf vývoje: Index stáří

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Věk 15-64 let 2025 66,7 % 1 023. z 6 254 66,4 % 1 155. z 6 254 +0,3 64,1 %

Graf vývoje: Věk 15-64 let

Věková pyramida

Sčítání 2021
  • Mahouš (pruhy)
  • Tvrzice (obrys)
2 % 2 % 4 % 4 % 6 % 6 % Muži 90+ let: 0 (0,0 %) Ženy 90+ let: 2 (1,2 %) 90+ Muži 85-89 let: 0 (0,0 %) Ženy 85-89 let: 0 (0,0 %) 85-89 Muži 80-84 let: 0 (0,0 %) Ženy 80-84 let: 0 (0,0 %) 80-84 Muži 75-79 let: 4 (2,4 %) Ženy 75-79 let: 0 (0,0 %) 75-79 Muži 70-74 let: 4 (2,4 %) Ženy 70-74 let: 7 (4,3 %) 70-74 Muži 65-69 let: 5 (3,1 %) Ženy 65-69 let: 5 (3,1 %) 65-69 Muži 60-64 let: 4 (2,4 %) Ženy 60-64 let: 4 (2,4 %) 60-64 Muži 55-59 let: 5 (3,1 %) Ženy 55-59 let: 4 (2,4 %) 55-59 Muži 50-54 let: 5 (3,1 %) Ženy 50-54 let: 3 (1,8 %) 50-54 Muži 45-49 let: 11 (6,7 %) Ženy 45-49 let: 9 (5,5 %) 45-49 Muži 40-44 let: 7 (4,3 %) Ženy 40-44 let: 8 (4,9 %) 40-44 Muži 35-39 let: 7 (4,3 %) Ženy 35-39 let: 5 (3,1 %) 35-39 Muži 30-34 let: 1 (0,6 %) Ženy 30-34 let: 6 (3,7 %) 30-34 Muži 25-29 let: 6 (3,7 %) Ženy 25-29 let: 4 (2,4 %) 25-29 Muži 20-24 let: 4 (2,4 %) Ženy 20-24 let: 2 (1,2 %) 20-24 Muži 15-19 let: 6 (3,7 %) Ženy 15-19 let: 5 (3,1 %) 15-19 Muži 10-14 let: 5 (3,1 %) Ženy 10-14 let: 5 (3,1 %) 10-14 Muži 5-9 let: 5 (3,1 %) Ženy 5-9 let: 3 (1,8 %) 5-9 Muži 0-4 let: 7 (4,3 %) Ženy 0-4 let: 6 (3,7 %) 0-4 muži ženy

Podíl z obyvatel každé obce po pětiletých skupinách, muži vlevo, ženy vpravo. Kde obrys přečnívá pruh, má Tvrzice v té skupině větší podíl lidí než Mahouš. Obyvatelstvo s obvyklým pobytem.

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Dětí 0-14 let 2021 31 4 827. z 6 254 19 5 512. z 6 254 +12 1,6×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Ve věku 15-64 2021 106 5 093. z 6 254 82 5 467. z 6 254 +24 1,3×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Ve věku 65+ 2021 27 5 475. z 6 254 28 5 427. z 6 254 −1
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Podíl seniorů 2021 16,5 % 5 227. z 6 254 21,7 % 2 139. z 6 254 −5,2
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Index stáří 2021 87,1 5 255. z 6 252 147,4 1 708. z 6 252 −60,3
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Střední stav 2025 147 5 391. z 6 258 130 5 546. z 6 258 +17 1,1×

Graf vývoje: Střední stav

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Sčítání 2021 2021 164 5 140. z 6 254 129 5 514. z 6 254 +35 1,3×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Obyvatel při sčítání 2011 156 5 183. z 6 250 128 5 487. z 6 250 +28 1,2×

Graf vývoje: Obyvatel při sčítání

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Svobodných 2021 72 5 011. z 6 254 54 5 421. z 6 254 +18 1,3×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Ženatých a vdaných 2021 68 5 169. z 6 254 60 5 362. z 6 254 +8 1,1×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Rozvedených 2021 17 4 858. z 6 254 12 5 366. z 6 254 +5 1,4×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Ovdovělých 2021 7 5 690. z 6 254 3 6 139. z 6 254 +4 2,3×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Bez víry 2021 59 5 232. z 6 254 57 5 281. z 6 254 +2
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Věřících 2021 33 5 003. z 6 254 16 5 834. z 6 254 +17 2,1×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Římských katolíků 2021 10 4 571. z 6 254 5 5 297. z 6 254 +5 2,0×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Přírůstek obyvatel 2025 -7 4 962. z 6 258 1 2 782. z 6 258 −8

Graf vývoje: Přírůstek obyvatel

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Narození 2025 0 5 430. z 6 258 2 3 635. z 6 258 −2

Graf vývoje: Narození

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Přirozený přírůstek 2025 -3 4 011. z 6 258 1 927. z 6 258 −4

Graf vývoje: Přirozený přírůstek

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Přistěhovalí 2025 2 5 606. z 6 258 3 5 375. z 6 258 −1

Graf vývoje: Přistěhovalí

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Rozvody 2024 0 1 −1

Graf vývoje: Rozvody

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Saldo migrace 2025 -4 4 886. z 6 258 0 3 597. z 6 258 −4

Graf vývoje: Saldo migrace

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Sňatky 2024 2 0 +2

Graf vývoje: Sňatky

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Vystěhovalí 2025 6 4 362. z 6 258 3 5 190. z 6 258 +3 2,0×

Graf vývoje: Vystěhovalí

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Zemřelí 2025 3 3 634. z 6 258 1 5 021. z 6 258 +2 3,0×

Graf vývoje: Zemřelí

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Porodnost 2025 0,0 ‰ 5 430. z 6 254 15,4 ‰ 361. z 6 254 −15,4 7,1 ‰

Graf vývoje: Porodnost

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Přírůstek na 1 000 2025 -47,6 ‰ 6 090. z 6 254 7,6 ‰ 2 226. z 6 254 −55,3 0,6 ‰

Graf vývoje: Přírůstek na 1 000

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Rozvody na 1 000 ob. 2024 0,0 ‰ 7,6 ‰ −7,6 1,9 ‰ 2025

Graf vývoje: Rozvody na 1 000 ob.

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Sňatky na 1 000 ob. 2024 12,7 ‰ 0,0 ‰ +12,7 3,9 ‰ 2025

Graf vývoje: Sňatky na 1 000 ob.

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Úmrtnost 2025 20,4 ‰ 383. z 6 254 7,7 ‰ 4 109. z 6 254 +12,7 2,7× 10,4 ‰

Graf vývoje: Úmrtnost

Obce a území

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Rozloha 2025 5,96 km² 4 041. z 6 258 3,17 km² 5 638. z 6 258 +2,79 1,9×

Graf vývoje: Rozloha

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Zemědělská půda 2025 90,4 % 152. z 6 258 85,8 % 602. z 6 258 +4,6 1,1× 53,1 %

Graf vývoje: Zemědělská půda

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Lesy 2025 1,4 % 5 705. z 6 258 7,2 % 5 001. z 6 258 −5,8 34,0 %

Graf vývoje: Lesy

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Vodní plochy 2025 2,02 % 1 618. z 6 258 0,97 % 3 380. z 6 258 +1,05 2,1× 2,18 %

Graf vývoje: Vodní plochy

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Zastavěno 2025 1,14 % 4 011. z 6 258 1,09 % 4 190. z 6 258 +0,04 1,73 %

Graf vývoje: Zastavěno

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Částí obce 2025 1 2 654. z 6 258 1 2 654. z 6 258 0

Veřejné finance

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Dluh obce 2025 0 tis. Kč 1. z 6 247 0 tis. Kč 1. z 6 247 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Projekty EU 2014-2020 2023 1 4 517. z 6 258 1 4 517. z 6 258 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Výdaje projektů EU 2023 727 845 Kč 4 638. z 6 258 9 687 409 Kč 2 842. z 6 258 −8 959 564 600 469 124 785 Kč
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Daňové příjmy 2025 4 167 tis. Kč 5 221. z 6 253 3 022 tis. Kč 5 710. z 6 253 +1 144 1,4×

Graf vývoje: Daňové příjmy

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Dotace 2025 2 005 tis. Kč 2 754. z 6 253 347 tis. Kč 5 158. z 6 253 +1 658 5,8×

Graf vývoje: Dotace

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Příjmy rozpočtu 2025 6 577 tis. Kč 4 980. z 6 253 3 641 tis. Kč 5 814. z 6 253 +2 936 1,8×

Graf vývoje: Příjmy rozpočtu

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Saldo rozpočtu 2025 -2 491 tis. Kč 4 815. z 6 253 481 tis. Kč 3 336. z 6 253 −2 972

Graf vývoje: Saldo rozpočtu

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Výdaje rozpočtu 2025 9 068 tis. Kč 4 170. z 6 253 3 161 tis. Kč 5 754. z 6 253 +5 908 2,9×

Graf vývoje: Výdaje rozpočtu

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Dluh na obyvatele 2025 0 Kč 1. z 6 247 0 Kč 1. z 6 247 0 5 825 Kč
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Podíl dotací 2025 30,5 % 701. z 6 253 9,5 % 3 236. z 6 253 +21,0 3,2× 18,9 %

Graf vývoje: Podíl dotací

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
EU projekty na ob. 2023 4 951 Kč 4 137. z 6 254 73 950 Kč 1 073. z 6 254 −68 998 79 370 Kč
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Příjmy na obyvatele 2025 44 743 Kč 1 280. z 6 253 27 797 Kč 5 053. z 6 253 +16 945 1,6× 48 930 Kč

Graf vývoje: Příjmy na obyvatele

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Výdaje na obyvatele 2025 61 689 Kč 601. z 6 253 24 127 Kč 4 871. z 6 253 +37 562 2,6× 47 568 Kč

Graf vývoje: Výdaje na obyvatele

Práce a ekonomika

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Nezaměstnanost 2026-08 2,04 % 503. z 6 254 6,90 % 5 552. z 6 254 −4,86 5,05 %

Graf vývoje: Nezaměstnanost

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Uchazeči o práci 2026-08 4 818. z 6 258 6 1 395. z 6 258 −2

Graf vývoje: Uchazeči o práci

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Uchazeči o práci 2024 1 1. z 6 093 3 674. z 6 093 −2

Graf vývoje: Uchazeči o práci

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Nezaměstnanost 2024 0,93 % 145. z 6 073 3,57 % 3 341. z 6 073 −2,64

Graf vývoje: Nezaměstnanost

Firmy a organizace

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Registrovaných 2025 32 subjektů 5 418. z 6 257 27 subjektů 5 651. z 6 257 +5 1,2×

Graf vývoje: Registrovaných

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Aktivních 2025 21 subjektů 5 288. z 6 257 14 subjektů 5 806. z 6 257 +7 1,5×

Graf vývoje: Aktivních

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Podíl aktivních 2025 65,6 % 1 929. z 6 257 51,9 % 5 735. z 6 257 +13,8 1,3× 61,6 %

Graf vývoje: Podíl aktivních

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Subjektů 2026-08 34 5 332. z 6 249 29 5 572. z 6 249 +5 1,2×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Subjektů na 100 ob. 2026-07 23,1 2 640. z 6 246 22,1 3 206. z 6 246 +1,0 17,1

Graf vývoje: Subjektů na 100 ob.

Nemovitosti a výstavba

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Adresních míst 2026-08 69 5 628. z 6 258 50 6 000. z 6 258 +19 1,4×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Čísel evidenčních 2026-08 3 3 913. z 6 258 0 5 157. z 6 258 +3
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Domů při sčítání 2011 65 5 236. z 6 252 46 5 779. z 6 252 +19 1,4×

Graf vývoje: Domů při sčítání

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Obydlených bytů 2021 64 5 067. z 6 255 50 5 453. z 6 255 +14 1,3×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Dálkové vytápění 2021 3 6 073. z 6 243 18 4 352. z 6 243 −15
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Vlastní kotel 2021 36 4 867. z 6 254 22 5 607. z 6 254 +14 1,6×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Kamna 2021 16 3 516. z 6 254 4 5 773. z 6 254 +12 4,0×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Voda z vodovodu 2021 46 4 855. z 6 081 43 4 942. z 6 081 +3 1,1×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Bez vodovodu 2021 0 1. z 6 254 0 1. z 6 254 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Plyn ze sítě 2021 0 4 921. z 6 254 0 4 921. z 6 254 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Dokončené byty 2024 0 3 913. z 6 258 0 3 913. z 6 258 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Byty v bytových domech 2024 0 134. z 6 258 0 134. z 6 258 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Byty v rodinných domech 2024 0 3 784. z 6 258 0 3 784. z 6 258 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Bytů na 1 000 ob. 2024 0,00 3 913. z 6 254 0,00 3 913. z 6 254 0 2,78
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Čísla evidenční 2026-08 4,3 % 3 127. z 6 256 0,0 % 5 157. z 6 256 +4,3 13,4 %

Školství

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Vysokoškoláků 2021 10 5 363. z 6 254 6 5 834. z 6 254 +4 1,7×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
S maturitou 2021 39 5 066. z 6 254 26 5 612. z 6 254 +13 1,5×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Jen základní 2021 16 5 254. z 6 254 15 5 369. z 6 254 +1 1,1×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Podíl VŠ 2021 7,5 % 5 041. z 6 254 5,5 % 5 747. z 6 254 +2,1 1,4×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Míst v MŠ 2026-09 0 3 438. z 6 258 0 3 438. z 6 258 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Míst v ZŠ 2026-09 0 2 620. z 6 258 0 2 620. z 6 258 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Míst na SŠ 2026-09 0 410. z 6 258 0 410. z 6 258 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
ZUŠ 2026-09 0 1 190. z 6 258 0 1 190. z 6 258 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Mateřské školy 2024 0 3 386. z 6 258 0 3 386. z 6 258 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Dětí v mateřských školách 2024 0 3 453. z 6 258 0 3 453. z 6 258 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Základní školy 2024 0 2 608. z 6 258 0 2 608. z 6 258 0

Zdravotnictví

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Zdravotnická zařízení 2026 0 2 147. z 6 258 0 2 147. z 6 258 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Praktičtí lékaři 2026 0 1 699. z 6 258 0 1 699. z 6 258 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Lékárny 2026 0 793. z 6 258 0 793. z 6 258 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Dětští lékaři 2026 0 865. z 6 258 0 865. z 6 258 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Zubní lékaři 2026 0 1 019. z 6 258 0 1 019. z 6 258 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Gynekologové 2026 0 566. z 6 258 0 566. z 6 258 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Dětští lékaři na 10 000 ob. 2026 0,0 865. z 6 254 0,0 865. z 6 254 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Gynekologové na 10 000 ob. 2026 0,0 566. z 6 254 0,0 566. z 6 254 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Lékárny na 10 000 ob. 2026 0,0 793. z 6 254 0,0 793. z 6 254 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Praktici na 10 000 ob. 2026 0,0 1 699. z 6 254 0,0 1 699. z 6 254 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Zubaři na 10 000 ob. 2026 0,0 1 019. z 6 254 0,0 1 019. z 6 254 0

Volby a politika

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Účast - sněmovna 2025 78,7 % 836. z 6 254 73,8 % 2 622. z 6 254 +4,9 1,1× 69,0 %

Graf vývoje: Účast - sněmovna

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Účast - prezident 2023 80,3 % 767. z 6 254 72,9 % 3 470. z 6 254 +7,4 1,1× 70,3 %

Graf vývoje: Účast - prezident

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Účast - kraje 2024 46,5 % 687. z 6 253 37,6 % 2 521. z 6 253 +8,9 1,2× 33,3 %

Graf vývoje: Účast - kraje

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Účast - obce 2026 60,2 % 3 083. z 6 249 40,4 % 5 777. z 6 249 +19,8 1,5× 48,1 %

Graf vývoje: Účast - obce

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Účast - Evropa 2024 40,9 % 2 307. z 6 254 36,4 % 3 966. z 6 254 +4,6 1,1× 36,8 %

Graf vývoje: Účast - Evropa

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Účast - Senát 2022 vs. 2026 16,7 % 32,1 % 682. z 2 184 −15,4 -

Sociální situace

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Osob v exekuci 2026-09 5 1 026. z 6 101 7 1 476. z 6 101 −2
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Exekucí 2026-09 83 3 221. z 6 101 39 1 838. z 6 101 +44 2,1×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Index soc. vyloučení 2024 1 b. 1 883. z 6 258 3 b. 3 950. z 6 258 −2 -

Graf vývoje: Index soc. vyloučení

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Zařízení soc. služeb 2024 0 702. z 6 258 0 702. z 6 258 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Domovy pro seniory 2024 0 373. z 6 258 0 373. z 6 258 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
V exekuci na 1 000 ob. 2026-09 34,0 ‰ 3 290. z 6 101 53,4 ‰ 4 823. z 6 101 −19,4 76,0 ‰

Doprava

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Vyjíždějící 2021 82 osob 5 035. z 6 258 60 osob 5 498. z 6 258 +22 1,4×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Vyjíždějící za prací 2021 57 osob 5 060. z 6 258 40 osob 5 575. z 6 258 +17 1,4×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Přijíždějící 2021 7 osob 4 799. z 6 258 23 osob 3 633. z 6 258 −16
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Saldo dojížďky 2021 -75 osob 2 013. z 6 258 -37 osob 1 052. z 6 258 −38 2,0×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Pracují v obci 2021 11 osob 5 209. z 6 258 15 osob 4 753. z 6 258 −4

Internet

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Adres se 100 Mbit/s 2025 68 4 384. z 6 258 50 4 843. z 6 258 +18 1,4×

Graf vývoje: Adres se 100 Mbit/s

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Pokrytí 100 Mbit/s 2025 98,6 % 1 654. z 6 256 100,0 % 91. z 6 256 −1,4 73,4 %

Graf vývoje: Pokrytí 100 Mbit/s

Cestovní ruch

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Kulturní památky 2026 4 1 723. z 6 252 3 2 193. z 6 252 +1 1,3×
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Národní kulturní památky 2026 0 309. z 6 252 0 309. z 6 252 0

Životní prostředí

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Památné stromy 2026 0 2 264. z 6 258 0 2 264. z 6 258 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Odpad na obyvatele 2024 523 kg 5 355. z 6 254 313 kg 2 070. z 6 254 +210 1,7× 414 kg

Graf vývoje: Odpad na obyvatele

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Směsný na obyvatele 2024 206 kg 4 050. z 6 254 246 kg 5 180. z 6 254 −40 205 kg

Graf vývoje: Směsný na obyvatele

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl Česko
Tříděný na obyvatele 2024 67 kg 2 767. z 6 254 55 kg 4 040. z 6 254 +12 1,2× 69 kg

Graf vývoje: Tříděný na obyvatele

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Komunální odpad 2024 80,6 t 1 610. z 6 258 40,7 t 623. z 6 258 +39,9 2,0×

Graf vývoje: Komunální odpad

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Směsný odpad 2024 31,7 t 1 115. z 6 258 32,0 t 1 130. z 6 258 −0,3

Graf vývoje: Směsný odpad

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Objemný odpad 2024 4,8 t 2 144. z 6 258 1,2 t 955. z 6 258 +3,6 4,0×

Graf vývoje: Objemný odpad

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Stavební odpad 2024 0,0 t 3 125. z 6 258 2,2 t 1 990. z 6 258 −2,2

Graf vývoje: Stavební odpad

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Cíl pro třídění 2024 56,2 % 1 877. z 6 258 19,7 % 6 087. z 6 258 +36,5 2,9×

Graf vývoje: Cíl pro třídění

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Tříděný sběr 2024 10,3 t 5 091. z 6 258 7,2 t 5 559. z 6 258 +3,1 1,4×

Graf vývoje: Tříděný sběr

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Papír 2024 1,7 t 5 346. z 6 258 4,6 t 3 945. z 6 258 −3,0

Graf vývoje: Papír

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Plast 2024 1,4 t 5 922. z 6 258 1,5 t 5 895. z 6 258 −0,1

Graf vývoje: Plast

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Sklo 2024 7,0 t 3 173. z 6 258 0,9 t 5 976. z 6 258 +6,1 7,6×

Graf vývoje: Sklo

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Kov 2024 0,2 t 4 181. z 6 258 0,1 t 4 555. z 6 258 +0,1 1,9×

Graf vývoje: Kov

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Bioodpad 2024 33,7 t 2 663. z 6 258 0,1 t 4 789. z 6 258 +33,6 671,7×

Graf vývoje: Bioodpad

Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Textil 2024 0,0 t 3 029. z 6 258 0,0 t 3 029. z 6 258 0
Ukazatel Mahouš Tvrzice Rozdíl
Nebezpečný odpad 2024 0,0 t 4 591. z 6 258 0,0 t 4 591. z 6 258 0

Co v obcích je

Vybavenost obce Sčítání 2021 Mahouš Tvrzice
Vodovod ano ano
Kanalizace s ČOV ne ano

Ze 12 sledovaných položek jsou tu ty, které má aspoň jedna z obcí.

Zdroje: přehled datových zdrojů · Rozdíl je prostý rozdíl hodnot, poměr je podíl levé hodnoty k pravé. Graf kreslí jen období, za která máme data obou obcí, a obě čáry mají společnou osu.