Vložit na web

Malá Víska vs. Vinařice

Porovnání obou obcí ve všech ukazatelích, které o nich máme. U každého je uvedené období - pokud se u obou stran liší, je to označené, aby se čísla nesrovnávala naslepo.

Malá Víska Beroun · Středočeský kraj do 199 obyvatel · venkov
Vinařice Beroun · Středočeský kraj do 199 obyvatel · venkov
Třetí sloupec: hodnota za vybraný celek, jen u podílů a přepočtů.

Obyvatelstvo

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Obyvatel 2025 109 5 768. z 6 258 109 5 768. z 6 258 0

Graf vývoje: Obyvatel

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
K 1. 1. 2026 109 5 768. z 6 258 109 5 768. z 6 258 0

Graf vývoje: K 1. 1.

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Muži 2025 57 5 741. z 6 258 59 5 696. z 6 258 −2

Graf vývoje: Muži

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Ženy 2025 52 5 775. z 6 258 50 5 820. z 6 258 +2

Graf vývoje: Ženy

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Hustota 2025 10,7 ob./km² 6 110. z 6 258 22,0 ob./km² 5 419. z 6 258 −11,3 138,4 ob./km²

Graf vývoje: Hustota

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Podíl žen 2025 47,7 % 4 999. z 6 254 45,9 % 5 793. z 6 254 +1,8 50,8 %

Graf vývoje: Podíl žen

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Průměrný věk 2025 43,5 let 2 748. z 6 254 44,2 let 1 999. z 6 254 −0,7 43,3 let

Graf vývoje: Průměrný věk

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Senioři 65+ 2025 25,7 % 653. z 6 254 27,5 % 358. z 6 254 −1,8 20,8 %

Graf vývoje: Senioři 65+

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Děti 0-14 let 2025 14,7 % 3 843. z 6 254 20,2 % 421. z 6 254 −5,5 15,1 %

Graf vývoje: Děti 0-14 let

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Index stáří 2025 175,0 1 142. z 6 249 136,4 2 923. z 6 249 +38,6 1,3× 138,0

Graf vývoje: Index stáří

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Věk 15-64 let 2025 59,6 % 5 585. z 6 254 52,3 % 6 207. z 6 254 +7,3 1,1× 64,1 %

Graf vývoje: Věk 15-64 let

Věková pyramida

Sčítání 2021
  • Malá Víska (pruhy)
  • Vinařice (obrys)
2 % 2 % 4 % 4 % 6 % 6 % Muži 90+ let: 0 (0,0 %) Ženy 90+ let: 1 (1,0 %) 90+ Muži 85-89 let: 0 (0,0 %) Ženy 85-89 let: 1 (1,0 %) 85-89 Muži 80-84 let: 2 (1,9 %) Ženy 80-84 let: 0 (0,0 %) 80-84 Muži 75-79 let: 4 (3,9 %) Ženy 75-79 let: 1 (1,0 %) 75-79 Muži 70-74 let: 3 (2,9 %) Ženy 70-74 let: 5 (4,9 %) 70-74 Muži 65-69 let: 2 (1,9 %) Ženy 65-69 let: 2 (1,9 %) 65-69 Muži 60-64 let: 7 (6,8 %) Ženy 60-64 let: 7 (6,8 %) 60-64 Muži 55-59 let: 3 (2,9 %) Ženy 55-59 let: 2 (1,9 %) 55-59 Muži 50-54 let: 4 (3,9 %) Ženy 50-54 let: 3 (2,9 %) 50-54 Muži 45-49 let: 3 (2,9 %) Ženy 45-49 let: 4 (3,9 %) 45-49 Muži 40-44 let: 1 (1,0 %) Ženy 40-44 let: 5 (4,9 %) 40-44 Muži 35-39 let: 3 (2,9 %) Ženy 35-39 let: 1 (1,0 %) 35-39 Muži 30-34 let: 4 (3,9 %) Ženy 30-34 let: 6 (5,8 %) 30-34 Muži 25-29 let: 3 (2,9 %) Ženy 25-29 let: 2 (1,9 %) 25-29 Muži 20-24 let: 2 (1,9 %) Ženy 20-24 let: 1 (1,0 %) 20-24 Muži 15-19 let: 1 (1,0 %) Ženy 15-19 let: 2 (1,9 %) 15-19 Muži 10-14 let: 4 (3,9 %) Ženy 10-14 let: 5 (4,9 %) 10-14 Muži 5-9 let: 3 (2,9 %) Ženy 5-9 let: 1 (1,0 %) 5-9 Muži 0-4 let: 3 (2,9 %) Ženy 0-4 let: 2 (1,9 %) 0-4 muži ženy

Podíl z obyvatel každé obce po pětiletých skupinách, muži vlevo, ženy vpravo. Kde obrys přečnívá pruh, má Vinařice v té skupině větší podíl lidí než Malá Víska. Obyvatelstvo s obvyklým pobytem.

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Dětí 0-14 let 2021 18 5 572. z 6 254 21 5 407. z 6 254 −3
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Ve věku 15-64 2021 64 5 761. z 6 254 61 5 810. z 6 254 +3
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Ve věku 65+ 2021 21 5 777. z 6 254 36 5 014. z 6 254 −15
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Podíl seniorů 2021 20,4 % 2 990. z 6 254 30,5 % 188. z 6 254 −10,1
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Index stáří 2021 116,7 3 479. z 6 252 171,4 942. z 6 252 −54,8
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Střední stav 2025 113 5 719. z 6 258 102 5 838. z 6 258 +11 1,1×

Graf vývoje: Střední stav

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Sčítání 2021 2021 103 5 775. z 6 254 118 5 618. z 6 254 −15
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Obyvatel při sčítání 2011 92 5 842. z 6 250 89 5 882. z 6 250 +3

Graf vývoje: Obyvatel při sčítání

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Svobodných 2021 34 5 931. z 6 254 45 5 657. z 6 254 −11
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Ženatých a vdaných 2021 53 5 534. z 6 254 57 5 443. z 6 254 −4
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Rozvedených 2021 7 5 871. z 6 254 6 5 964. z 6 254 +1 1,2×
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Ovdovělých 2021 9 5 407. z 6 254 10 5 257. z 6 254 −1
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Bez víry 2021 55 5 324. z 6 254 58 5 255. z 6 254 −3
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Věřících 2021 14 5 937. z 6 254 14 5 937. z 6 254 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Římských katolíků 2021 0 6 112. z 6 254 3 5 643. z 6 254 −3
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Přírůstek obyvatel 2025 -4 4 360. z 6 258 5 1 748. z 6 258 −9

Graf vývoje: Přírůstek obyvatel

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Narození 2025 0 5 430. z 6 258 2 3 635. z 6 258 −2

Graf vývoje: Narození

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Přirozený přírůstek 2025 -2 3 335. z 6 258 -1 2 463. z 6 258 −1 2,0×

Graf vývoje: Přirozený přírůstek

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Přistěhovalí 2025 1 5 849. z 6 258 8 4 239. z 6 258 −7

Graf vývoje: Přistěhovalí

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Rozvody 2024 0 0 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Saldo migrace 2025 -2 4 335. z 6 258 6 1 830. z 6 258 −8

Graf vývoje: Saldo migrace

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Sňatky 2024 0 0 0

Graf vývoje: Sňatky

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Vystěhovalí 2025 3 5 190. z 6 258 2 5 468. z 6 258 +1 1,5×

Graf vývoje: Vystěhovalí

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Zemřelí 2025 2 4 296. z 6 258 3 3 634. z 6 258 −1

Graf vývoje: Zemřelí

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Porodnost 2025 0,0 ‰ 5 430. z 6 254 19,6 ‰ 152. z 6 254 −19,6 7,1 ‰

Graf vývoje: Porodnost

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Přírůstek na 1 000 2025 -36,7 ‰ 5 954. z 6 254 45,9 ‰ 248. z 6 254 −82,6 0,6 ‰

Graf vývoje: Přírůstek na 1 000

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Rozvody na 1 000 ob. 2024 0,0 ‰ 0,0 ‰ 0 1,9 ‰ 2025
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Sňatky na 1 000 ob. 2024 0,0 ‰ 0,0 ‰ 0 3,9 ‰ 2025

Graf vývoje: Sňatky na 1 000 ob.

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Úmrtnost 2025 17,7 ‰ 605. z 6 254 29,4 ‰ 109. z 6 254 −11,7 10,4 ‰

Graf vývoje: Úmrtnost

Obce a území

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Rozloha 2025 10,19 km² 2 431. z 6 258 4,95 km² 4 606. z 6 258 +5,24 2,1×

Graf vývoje: Rozloha

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Zemědělská půda 2025 10,0 % 6 198. z 6 258 74,2 % 1 796. z 6 258 −64,2 53,1 %

Graf vývoje: Zemědělská půda

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Lesy 2025 69,9 % 258. z 6 258 18,1 % 3 858. z 6 258 +51,8 3,9× 34,0 %

Graf vývoje: Lesy

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Vodní plochy 2025 0,04 % 6 186. z 6 258 0,35 % 5 446. z 6 258 −0,31 2,18 %

Graf vývoje: Vodní plochy

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Zastavěno 2025 0,27 % 6 201. z 6 258 0,78 % 5 397. z 6 258 −0,50 1,73 %

Graf vývoje: Zastavěno

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Částí obce 2025 1 2 654. z 6 258 1 2 654. z 6 258 0

Veřejné finance

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Dluh obce 2025 0 tis. Kč 1. z 6 247 1 921 tis. Kč 4 280. z 6 247 −1 921

Graf vývoje: Dluh obce

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Projekty EU 2014-2020 2023 1 4 517. z 6 258 0 5 506. z 6 258 +1
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Výdaje projektů EU 2023 108 172 Kč 5 198. z 6 258 0 Kč 5 506. z 6 258 +108 172 600 469 124 785 Kč
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Daňové příjmy 2025 3 359 tis. Kč 5 561. z 6 253 2 763 tis. Kč 5 800. z 6 253 +596 1,2×

Graf vývoje: Daňové příjmy

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Dotace 2025 188 tis. Kč 5 697. z 6 253 116 tis. Kč 5 907. z 6 253 +72 1,6×

Graf vývoje: Dotace

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Příjmy rozpočtu 2025 3 638 tis. Kč 5 816. z 6 253 3 300 tis. Kč 5 900. z 6 253 +338 1,1×

Graf vývoje: Příjmy rozpočtu

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Saldo rozpočtu 2025 104 tis. Kč 3 701. z 6 253 749 tis. Kč 3 103. z 6 253 −645

Graf vývoje: Saldo rozpočtu

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Výdaje rozpočtu 2025 3 534 tis. Kč 5 628. z 6 253 2 551 tis. Kč 5 914. z 6 253 +982 1,4×

Graf vývoje: Výdaje rozpočtu

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Dluh na obyvatele 2025 0 Kč 1. z 6 247 17 624 Kč 5 469. z 6 247 −17 624 5 825 Kč

Graf vývoje: Dluh na obyvatele

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Podíl dotací 2025 5,2 % 4 646. z 6 253 3,5 % 5 367. z 6 253 +1,6 1,5× 18,9 %

Graf vývoje: Podíl dotací

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
EU projekty na ob. 2023 992 Kč 5 040. z 6 254 0 Kč 5 503. z 6 254 +992 79 370 Kč
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Příjmy na obyvatele 2025 33 375 Kč 3 354. z 6 253 30 277 Kč 4 285. z 6 253 +3 098 1,1× 48 930 Kč

Graf vývoje: Příjmy na obyvatele

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Výdaje na obyvatele 2025 32 418 Kč 3 203. z 6 253 23 406 Kč 5 015. z 6 253 +9 012 1,4× 47 568 Kč

Graf vývoje: Výdaje na obyvatele

Práce a ekonomika

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Nezaměstnanost 2026-08 0,00 % 1. z 6 254 1,75 % 378. z 6 254 −1,75 5,05 %

Graf vývoje: Nezaměstnanost

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Uchazeči o práci 2026-08 0 1. z 6 258 2 290. z 6 258 −2

Graf vývoje: Uchazeči o práci

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Uchazeči o práci 2024 1 1. z 6 093 2 295. z 6 093 −1
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Nezaměstnanost 2024 1,67 % 709. z 6 073 3,64 % 3 430. z 6 073 −1,97

Firmy a organizace

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Registrovaných 2025 35 subjektů 5 269. z 6 257 24 subjektů 5 780. z 6 257 +11 1,5×

Graf vývoje: Registrovaných

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Aktivních 2025 24 subjektů 5 084. z 6 257 16 subjektů 5 658. z 6 257 +8 1,5×

Graf vývoje: Aktivních

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Podíl aktivních 2025 68,6 % 1 066. z 6 257 66,7 % 1 530. z 6 257 +1,9 61,6 %

Graf vývoje: Podíl aktivních

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Subjektů 2026-08 39 5 107. z 6 249 28 5 616. z 6 249 +11 1,4×
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Subjektů na 100 ob. 2026-07 35,8 132. z 6 246 25,7 1 510. z 6 246 +10,1 1,4× 17,1

Graf vývoje: Subjektů na 100 ob.

Nemovitosti a výstavba

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Adresních míst 2026-08 67 5 676. z 6 258 54 5 934. z 6 258 +13 1,2×
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Čísel evidenčních 2026-08 6 3 394. z 6 258 2 4 198. z 6 258 +4 3,0×
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Domů při sčítání 2011 49 5 702. z 6 252 47 5 750. z 6 252 +2

Graf vývoje: Domů při sčítání

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Obydlených bytů 2021 44 5 617. z 6 255 45 5 590. z 6 255 −1
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Dálkové vytápění 2021 14 4 766. z 6 243 11 5 116. z 6 243 +3 1,3×
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Vlastní kotel 2021 17 5 852. z 6 254 21 5 661. z 6 254 −4
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Kamna 2021 3 5 947. z 6 254 8 4 896. z 6 254 −5
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Voda z vodovodu 2021 30 5 301. z 6 081 8 5 718. z 6 081 +22 3,8×
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Bez vodovodu 2021 0 1. z 6 254 0 1. z 6 254 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Plyn ze sítě 2021 0 4 921. z 6 254 33 3 702. z 6 254 −33
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Dokončené byty 2024 0 3 913. z 6 258 0 3 913. z 6 258 0

Graf vývoje: Dokončené byty

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Byty v bytových domech 2024 0 134. z 6 258 0 134. z 6 258 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Byty v rodinných domech 2024 0 3 784. z 6 258 0 3 784. z 6 258 0

Graf vývoje: Byty v rodinných domech

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Bytů na 1 000 ob. 2024 0,00 3 913. z 6 254 0,00 3 913. z 6 254 0 2,78

Graf vývoje: Bytů na 1 000 ob.

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Čísla evidenční 2026-08 9,0 % 2 207. z 6 256 3,7 % 3 312. z 6 256 +5,3 2,4× 13,4 %

Školství

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Vysokoškoláků 2021 14 4 951. z 6 254 13 5 046. z 6 254 +1 1,1×
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
S maturitou 2021 28 5 524. z 6 254 29 5 490. z 6 254 −1
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Jen základní 2021 6 6 083. z 6 254 12 5 654. z 6 254 −6
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Podíl VŠ 2021 16,5 % 910. z 6 254 13,4 % 1 812. z 6 254 +3,1 1,2×
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Míst v MŠ 2026-09 0 3 438. z 6 258 0 3 438. z 6 258 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Míst v ZŠ 2026-09 0 2 620. z 6 258 0 2 620. z 6 258 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Míst na SŠ 2026-09 0 410. z 6 258 0 410. z 6 258 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
ZUŠ 2026-09 0 1 190. z 6 258 0 1 190. z 6 258 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Mateřské školy 2024 0 3 386. z 6 258 0 3 386. z 6 258 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Dětí v mateřských školách 2024 0 3 453. z 6 258 0 3 453. z 6 258 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Základní školy 2024 0 2 608. z 6 258 0 2 608. z 6 258 0

Zdravotnictví

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Zdravotnická zařízení 2026 0 2 147. z 6 258 0 2 147. z 6 258 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Praktičtí lékaři 2026 0 1 699. z 6 258 0 1 699. z 6 258 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Lékárny 2026 0 793. z 6 258 0 793. z 6 258 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Dětští lékaři 2026 0 865. z 6 258 0 865. z 6 258 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Zubní lékaři 2026 0 1 019. z 6 258 0 1 019. z 6 258 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Gynekologové 2026 0 566. z 6 258 0 566. z 6 258 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Dětští lékaři na 10 000 ob. 2026 0,0 865. z 6 254 0,0 865. z 6 254 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Gynekologové na 10 000 ob. 2026 0,0 566. z 6 254 0,0 566. z 6 254 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Lékárny na 10 000 ob. 2026 0,0 793. z 6 254 0,0 793. z 6 254 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Praktici na 10 000 ob. 2026 0,0 1 699. z 6 254 0,0 1 699. z 6 254 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Zubaři na 10 000 ob. 2026 0,0 1 019. z 6 254 0,0 1 019. z 6 254 0

Volby a politika

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Účast - sněmovna 2025 74,4 % 2 352. z 6 254 76,0 % 1 687. z 6 254 −1,6 69,0 %

Graf vývoje: Účast - sněmovna

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Účast - prezident 2023 73,2 % 3 345. z 6 254 85,0 % 212. z 6 254 −11,8 70,3 %

Graf vývoje: Účast - prezident

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Účast - kraje 2024 46,1 % 733. z 6 253 44,2 % 975. z 6 253 +1,9 33,3 %

Graf vývoje: Účast - kraje

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Účast - obce 2026 67,1 % 1 736. z 6 249 56,0 % 3 893. z 6 249 +11,1 1,2× 48,1 %

Graf vývoje: Účast - obce

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Účast - Evropa 2024 40,2 % 2 526. z 6 254 51,3 % 493. z 6 254 −11,1 36,8 %

Graf vývoje: Účast - Evropa

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Účast - Senát 2024 vs. 2022 23,6 % 21,3 % +2,4 1,1× -

Sociální situace

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Osob v exekuci 2026-09 1 1. z 6 101 3 471. z 6 101 −2
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Exekucí 2026-09 1 1. z 6 101 10 498. z 6 101 −9
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Index soc. vyloučení 2024 0 b. 1. z 6 258 3 b. 3 950. z 6 258 −3 -

Graf vývoje: Index soc. vyloučení

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Zařízení soc. služeb 2024 0 702. z 6 258 0 702. z 6 258 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Domovy pro seniory 2024 0 373. z 6 258 0 373. z 6 258 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
V exekuci na 1 000 ob. 2026-09 9,2 ‰ 252. z 6 101 27,5 ‰ 2 532. z 6 101 −18,3 76,0 ‰

Doprava

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Vyjíždějící 2021 51 osob 5 700. z 6 258 52 osob 5 682. z 6 258 −1
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Vyjíždějící za prací 2021 36 osob 5 688. z 6 258 35 osob 5 716. z 6 258 +1
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Přijíždějící 2021 1 osob 5 802. z 6 258 26 osob 3 488. z 6 258 −25
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Saldo dojížďky 2021 -50 osob 1 370. z 6 258 -26 osob 838. z 6 258 −24 1,9×
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Pracují v obci 2021 10 osob 5 343. z 6 258 15 osob 4 753. z 6 258 −5

Internet

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Adres se 100 Mbit/s 2025 66 4 438. z 6 258 53 4 759. z 6 258 +13 1,2×

Graf vývoje: Adres se 100 Mbit/s

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Pokrytí 100 Mbit/s 2025 98,5 % 1 717. z 6 256 98,1 % 1 884. z 6 256 +0,4 73,4 %

Graf vývoje: Pokrytí 100 Mbit/s

Cestovní ruch

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Kulturní památky 2026 1 3 761. z 6 252 1 3 761. z 6 252 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Národní kulturní památky 2026 0 309. z 6 252 0 309. z 6 252 0

Životní prostředí

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Památné stromy 2026 1 1 263. z 6 258 0 2 264. z 6 258 +1
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Odpad na obyvatele 2024 663 kg 5 936. z 6 254 202 kg 304. z 6 254 +461 3,3× 414 kg

Graf vývoje: Odpad na obyvatele

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Směsný na obyvatele 2024 368 kg 6 100. z 6 254 158 kg 1 973. z 6 254 +210 2,3× 205 kg

Graf vývoje: Směsný na obyvatele

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl Česko
Tříděný na obyvatele 2024 152 kg 196. z 6 254 41 kg 5 395. z 6 254 +111 3,7× 69 kg

Graf vývoje: Tříděný na obyvatele

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Komunální odpad 2024 74,9 t 1 482. z 6 258 21,0 t 163. z 6 258 +53,9 3,6×

Graf vývoje: Komunální odpad

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Směsný odpad 2024 41,6 t 1 608. z 6 258 16,4 t 374. z 6 258 +25,2 2,5×

Graf vývoje: Směsný odpad

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Objemný odpad 2024 2,9 t 1 526. z 6 258 0,0 t 1. z 6 258 +2,9

Graf vývoje: Objemný odpad

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Stavební odpad 2024 0,0 t 3 125. z 6 258 0,3 t 2 712. z 6 258 −0,3

Graf vývoje: Stavební odpad

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Cíl pro třídění 2024 46,8 % 3 343. z 6 258 76,1 % 170. z 6 258 −29,3

Graf vývoje: Cíl pro třídění

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Tříděný sběr 2024 17,2 t 4 219. z 6 258 4,3 t 5 974. z 6 258 +12,9 4,0×

Graf vývoje: Tříděný sběr

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Papír 2024 2,8 t 4 733. z 6 258 1,3 t 5 575. z 6 258 +1,5 2,2×

Graf vývoje: Papír

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Plast 2024 1,9 t 5 757. z 6 258 1,9 t 5 757. z 6 258 −0,1

Graf vývoje: Plast

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Sklo 2024 3,6 t 4 547. z 6 258 1,1 t 5 900. z 6 258 +2,5 3,3×

Graf vývoje: Sklo

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Kov 2024 9,0 t 1 307. z 6 258 0,0 t 4 843. z 6 258 +9,0

Graf vývoje: Kov

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Bioodpad 2024 13,1 t 3 546. z 6 258 0,0 t 5 257. z 6 258 +13,0 526,6×

Graf vývoje: Bioodpad

Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Textil 2024 0,0 t 3 029. z 6 258 0,0 t 3 029. z 6 258 0
Ukazatel Malá Víska Vinařice Rozdíl
Nebezpečný odpad 2024 0,1 t 3 807. z 6 258 0,3 t 2 626. z 6 258 −0,2

Graf vývoje: Nebezpečný odpad

Co v obcích je

Vybavenost obce Sčítání 2021 Malá Víska Vinařice
Vodovod ano ne
Plyn ne ano

Ze 12 sledovaných položek jsou tu ty, které má aspoň jedna z obcí.

Chráněná příroda Malá Víska Vinařice
Geopark
  • Barrandien
  • Barrandien

Podle Ústředního seznamu ochrany přírody (AOPK ČR), řazeno podle toho, jak velkou část katastru území pokrývá. Podíly a počet památných stromů jsou výš v tématu životní prostředí.

Okolí obcí

Údaje, které se za jednotlivé obce nezveřejňují, jen za obvod ORP, okres nebo kraj, ve kterém obec leží. Popisují spíš okolí než obec samotnou.

Obvod ORP Hořovice Beroun
Podíl dětí narozených mimo manželství 2025 51,9 % 46,9 %
Průměrný počet přenocování na hosta 2025 2,0 nocí 2,1 nocí
Podíl zahraničních hostů 2025 21,7 % 24,9 %
Přenocování hostů na obyvatele 2025 0,6 2,2

Zdroje: přehled datových zdrojů · Rozdíl je prostý rozdíl hodnot, poměr je podíl levé hodnoty k pravé. Graf kreslí jen období, za která máme data obou obcí, a obě čáry mají společnou osu.