Porovnání obou obcí ve všech ukazatelích, které o nich máme. U každého je uvedené období - pokud se u obou stran liší, je to označené, aby se čísla nesrovnávala naslepo.
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Obyvatel | 261 | 280 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| K 1. 1. | 261 | 280 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Muži | 128 | 137 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Ženy | 133 | 143 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Hustota | 106,6 ob./km² | 71,5 ob./km² | 138,4 ob./km² | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl žen | 51,0 % | 51,1 % | 50,8 % | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný věk | 37,7 let | 39,5 let | 43,3 let | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Senioři 65+ | 16,5 % | 15,7 % | 20,8 % | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Děti 0-14 let | 24,1 % | 18,2 % | 15,1 % | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Index stáří | 68,3 | 86,3 | 138,0 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Věk 15-64 let | 59,4 % | 66,1 % | 64,1 % | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Dětí 0-14 let | 43 | 50 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Ve věku 15-64 | 128 | 146 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Ve věku 65+ | 31 | 47 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Podíl seniorů | 15,3 % | 19,3 % |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Index stáří | 72,1 | 94,0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Střední stav | 249 | 278 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Sčítání 2021 | 202 | 243 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Obyvatel při sčítání | 152 | 210 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Svobodných | 88 | 103 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Ženatých a vdaných | 89 | 108 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Rozvedených | 15 | 21 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Ovdovělých | 10 | 11 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Bez víry | 82 | 92 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Věřících | 72 | 78 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Římských katolíků | 21 | 35 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Přírůstek obyvatel | 21 | 1 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Narození | 2 | 0 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Přirozený přírůstek | 2 | 0 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Přistěhovalí | 33 | 5 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Rozvody | 2 | 0 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Saldo migrace | 19 | 1 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Sňatky | 2 | 0 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Vystěhovalí | 14 | 4 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Zemřelí | 0 | 0 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Porodnost | 8,0 ‰ | 0,0 ‰ | 7,1 ‰ | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Přírůstek na 1 000 | 80,5 ‰ | 3,6 ‰ | 0,6 ‰ | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Rozvody na 1 000 ob. | 8,4 ‰ | 0,0 ‰ | 1,9 ‰ | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Sňatky na 1 000 ob. | 8,4 ‰ | 0,0 ‰ | 3,9 ‰ | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Úmrtnost | 0,0 ‰ | 0,0 ‰ | 10,4 ‰ | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Rozloha | 2,45 km² | 3,92 km² | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Zemědělská půda | 79,4 % | 61,5 % | 53,1 % | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Lesy | 12,1 % | 27,0 % | 34,0 % | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Vodní plochy | 0,58 % | 0,75 % | 2,18 % | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Zastavěno | 1,96 % | 2,10 % | 1,73 % | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Částí obce | 1 | 1 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Dluh obce | 0 tis. Kč | 0 tis. Kč | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Projekty EU 2014-2020 | 0 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko |
|---|---|---|---|
| Výdaje projektů EU | 0 Kč | 0 Kč | 600 469 124 785 Kč |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 4 689 tis. Kč | 6 004 tis. Kč | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Dotace | 7 038 tis. Kč | 114 tis. Kč | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Příjmy rozpočtu | 12 416 tis. Kč | 6 878 tis. Kč | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Saldo rozpočtu | -199 tis. Kč | 3 556 tis. Kč | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Výdaje rozpočtu | 12 615 tis. Kč | 3 321 tis. Kč | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Dluh na obyvatele | 0 Kč | 0 Kč | 5 825 Kč | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl dotací | 56,7 % | 1,7 % | 18,9 % | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko |
|---|---|---|---|
| EU projekty na ob. | 0 Kč | 0 Kč | 79 370 Kč |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Příjmy na obyvatele | 47 570 Kč | 24 563 Kč | 48 930 Kč | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Výdaje na obyvatele | 48 331 Kč | 11 862 Kč | 47 568 Kč | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Nezaměstnanost | 1,29 % | 5,95 % | 5,05 % | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Uchazeči o práci | 2 | 11 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Uchazeči o práci | 4 | 6 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Nezaměstnanost | 2,78 % | 3,59 % | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Registrovaných | 73 subjektů | 59 subjektů | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Aktivních | 41 subjektů | 33 subjektů | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl aktivních | 56,2 % | 55,9 % | 61,6 % | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Subjektů | 74 | 61 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Subjektů na 100 ob. | 28,4 | 21,8 | 17,1 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Adresních míst | 96 | 113 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Čísel evidenčních | 4 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Domů při sčítání | 59 | 68 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Obydlených bytů | 66 | 84 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Dálkové vytápění | 13 | 20 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Vlastní kotel | 38 | 47 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Kamna | 6 | 5 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Voda z vodovodu | 60 | 69 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Bez vodovodu | 0 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Plyn ze sítě | 1 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Dokončené byty | 1 | 4 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Byty v bytových domech | 0 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Byty v rodinných domech | 1 | 4 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Bytů na 1 000 ob. | 4,17 | 14,34 | 2,78 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko |
|---|---|---|---|
| Čísla evidenční | 4,2 % | 0,0 % | 13,4 % |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Vysokoškoláků | 17 | 23 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| S maturitou | 64 | 62 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Jen základní | 13 | 24 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Podíl VŠ | 10,7 % | 11,9 % |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Míst v MŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Míst v ZŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Míst na SŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| ZUŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Mateřské školy | 0 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Dětí v mateřských školách | 0 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Základní školy | 0 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Zdravotnická zařízení | 0 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Praktičtí lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Lékárny | 0 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Dětští lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Zubní lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Gynekologové | 0 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Dětští lékaři na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Gynekologové na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Lékárny na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Praktici na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Zubaři na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - sněmovna | 77,5 % | 77,8 % | 69,0 % | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - prezident | 76,5 % | 77,3 % | 70,3 % | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - kraje | 38,3 % | 37,4 % | 33,3 % | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - obce | 69,8 % | 64,8 % | 48,1 % | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - Evropa | 47,3 % | 43,3 % | 36,8 % | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko |
|---|---|---|---|
| Účast - Senát | 13,4 % | 22,8 % | - |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Osob v exekuci | 9 | 3 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Exekucí | 41 | 15 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Index soc. vyloučení | 0 b. | 1 b. | - | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Zařízení soc. služeb | 0 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Domovy pro seniory | 0 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko |
|---|---|---|---|
| V exekuci na 1 000 ob. | 34,5 ‰ | 10,7 ‰ | 76,0 ‰ |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Vyjíždějící | 91 osob | 126 osob |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Vyjíždějící za prací | 67 osob | 74 osob |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Přijíždějící | 7 osob | 45 osob |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Saldo dojížďky | -84 osob | -81 osob |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Pracují v obci | 23 osob | 25 osob |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Adres se 100 Mbit/s | 94 | 113 | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Pokrytí 100 Mbit/s | 97,9 % | 100,0 % | 73,4 % | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Kulturní památky | 0 | 1 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Národní kulturní památky | 0 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Památné stromy | 0 | 0 |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Odpad na obyvatele | 195 kg | 244 kg | 414 kg | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Směsný na obyvatele | 54 kg | 173 kg | 205 kg | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Tříděný na obyvatele | 120 kg | 62 kg | 69 kg | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Komunální odpad | 46,7 t | 68,0 t | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Směsný odpad | 13,0 t | 48,2 t | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Objemný odpad | 3,0 t | 0,0 t | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Stavební odpad | 0,0 t | 0,0 t | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Cíl pro třídění | 63,6 % | 37,7 % | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Tříděný sběr | 28,9 t | 17,2 t | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Papír | 1,6 t | 2,8 t | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Plast | 1,0 t | 3,8 t | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Sklo | 4,1 t | 0,0 t | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Kov | 22,1 t | 10,5 t | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Bioodpad | 1,8 t | 2,6 t | |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Textil | 0,0 t | 0,0 t |
| Ukazatel | Miřetice | Pavlovice | |
|---|---|---|---|
| Nebezpečný odpad | 0,0 t | 0,2 t | |
| Vybavenost obce | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Vodovod | ano | ano |
| Kanalizace s ČOV | ne | ano |
| Kulturní dům | ano | ano |
| Koupaliště | ano | ne |
| Chráněná příroda | Miřetice | Pavlovice |
|---|---|---|
| Geopark |
|
|