Porovnání obou obcí ve všech ukazatelích, které o nich máme. U každého je uvedené období - pokud se u obou stran liší, je to označené, aby se čísla nesrovnávala naslepo.
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Obyvatel | 110 | 105 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| K 1. 1. | 110 | 105 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Muži | 58 | 54 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Ženy | 52 | 51 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Hustota | 44,8 ob./km² | 18,3 ob./km² | 138,4 ob./km² | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl žen | 47,3 % | 48,6 % | 50,8 % | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný věk | 39,7 let | 39,3 let | 43,3 let | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Senioři 65+ | 17,3 % | 16,2 % | 20,8 % | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Děti 0-14 let | 16,4 % | 23,8 % | 15,1 % | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Index stáří | 105,6 | 68,0 | 138,0 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Věk 15-64 let | 66,4 % | 60,0 % | 64,1 % | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Dětí 0-14 let | 14 | 9 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Ve věku 15-64 | 50 | 49 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Ve věku 65+ | 22 | 15 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Podíl seniorů | 25,6 % | 20,5 % |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Index stáří | 157,1 | 166,7 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Střední stav | 109 | 95 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Sčítání 2021 | 86 | 73 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Obyvatel při sčítání | 104 | 81 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Svobodných | 40 | 27 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Ženatých a vdaných | 27 | 33 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Rozvedených | 11 | 10 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Ovdovělých | 6 | 3 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Bez víry | 35 | 28 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Věřících | 22 | 21 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Římských katolíků | 9 | 12 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Přírůstek obyvatel | 4 | 16 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Narození | 3 | 4 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Přirozený přírůstek | 2 | 2 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Přistěhovalí | 3 | 20 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Rozvody | 1 | 0 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Saldo migrace | 2 | 14 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Sňatky | 1 | 0 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Vystěhovalí | 1 | 6 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Zemřelí | 1 | 2 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Porodnost | 27,5 ‰ | 42,1 ‰ | 7,1 ‰ | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Přírůstek na 1 000 | 36,4 ‰ | 152,4 ‰ | 0,6 ‰ | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Rozvody na 1 000 ob. | 9,4 ‰ | 0,0 ‰ | 1,9 ‰ | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Sňatky na 1 000 ob. | 9,4 ‰ | 0,0 ‰ | 3,9 ‰ | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Úmrtnost | 9,2 ‰ | 21,1 ‰ | 10,4 ‰ | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Rozloha | 2,45 km² | 5,73 km² | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Zemědělská půda | 88,4 % | 65,2 % | 53,1 % | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Lesy | 5,3 % | 29,8 % | 34,0 % | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Vodní plochy | 0,34 % | 0,90 % | 2,18 % | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Zastavěno | 1,74 % | 0,76 % | 1,73 % | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Částí obce | 1 | 1 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Dluh obce | 0 tis. Kč | 0 tis. Kč | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Projekty EU 2014-2020 | 1 | 0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko |
|---|---|---|---|
| Výdaje projektů EU | 317 196 Kč | 0 Kč | 600 469 124 785 Kč |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 2 466 tis. Kč | 2 763 tis. Kč | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Dotace | 404 tis. Kč | 104 tis. Kč | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Příjmy rozpočtu | 3 014 tis. Kč | 3 161 tis. Kč | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Saldo rozpočtu | 634 tis. Kč | 716 tis. Kč | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Výdaje rozpočtu | 2 380 tis. Kč | 2 445 tis. Kč | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Dluh na obyvatele | 0 Kč | 0 Kč | 5 825 Kč | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl dotací | 13,4 % | 3,3 % | 18,9 % | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko |
|---|---|---|---|
| EU projekty na ob. | 2 884 Kč | 0 Kč | 79 370 Kč |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Příjmy na obyvatele | 27 396 Kč | 30 109 Kč | 48 930 Kč | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Výdaje na obyvatele | 21 637 Kč | 23 290 Kč | 47 568 Kč | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Nezaměstnanost | 9,59 % | 6,35 % | 5,05 % | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Uchazeči o práci | 7 | 4 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Uchazeči o práci | 12 | 5 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Nezaměstnanost | 17,19 % | 9,26 % | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Registrovaných | 21 subjektů | 33 subjektů | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Aktivních | 9 subjektů | 20 subjektů | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl aktivních | 42,9 % | 60,6 % | 61,6 % | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Subjektů | 20 | 31 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Subjektů na 100 ob. | 18,2 | 29,5 | 17,1 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Adresních míst | 54 | 79 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Čísel evidenčních | 0 | 0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Domů při sčítání | 45 | 77 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Obydlených bytů | 35 | 34 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Dálkové vytápění | 5 | 4 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Vlastní kotel | 21 | 18 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Kamna | 6 | 10 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Bez vodovodu | 0 | 2 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Plyn ze sítě | 26 | 15 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Dokončené byty | 0 | 0 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Byty v bytových domech | 0 | 0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Byty v rodinných domech | 0 | 0 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Bytů na 1 000 ob. | 0,00 | 0,00 | 2,78 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko |
|---|---|---|---|
| Čísla evidenční | 0,0 % | 0,0 % | 13,4 % |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Vysokoškoláků | 6 | 1 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| S maturitou | 12 | 15 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Jen základní | 13 | 12 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Podíl VŠ | 8,3 % | 1,6 % |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Míst v MŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Míst v ZŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Míst na SŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| ZUŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Mateřské školy | 0 | 0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Dětí v mateřských školách | 0 | 0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Základní školy | 0 | 0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Zdravotnická zařízení | 0 | 0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Praktičtí lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Lékárny | 0 | 0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Dětští lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Zubní lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Gynekologové | 0 | 0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Dětští lékaři na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Gynekologové na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Lékárny na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Praktici na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Zubaři na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - sněmovna | 67,1 % | 80,0 % | 69,0 % | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - prezident | 62,2 % | 69,1 % | 70,3 % | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - kraje | 31,7 % | 49,3 % | 33,3 % | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - obce | 55,4 % | 63,3 % | 48,1 % | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - Evropa | 37,8 % | 52,8 % | 36,8 % | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko |
|---|---|---|---|
| Účast - Senát | 19,5 % | 34,2 % | - |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Osob v exekuci | 6 | 7 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Exekucí | 62 | 46 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Index soc. vyloučení | 10 b. | 5 b. | - | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Zařízení soc. služeb | 0 | 0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Domovy pro seniory | 0 | 0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko |
|---|---|---|---|
| V exekuci na 1 000 ob. | 54,5 ‰ | 66,7 ‰ | 76,0 ‰ |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Vyjíždějící | 34 osob | 26 osob |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Vyjíždějící za prací | 19 osob | 21 osob |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Přijíždějící | 17 osob | 0 osob |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Saldo dojížďky | -17 osob | -26 osob |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Pracují v obci | 11 osob | 2 osob |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Adres se 100 Mbit/s | 53 | 78 | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Pokrytí 100 Mbit/s | 98,1 % | 98,7 % | 73,4 % | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Kulturní památky | 1 | 4 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Národní kulturní památky | 0 | 0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Památné stromy | 0 | 0 |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Odpad na obyvatele | 331 kg | 436 kg | 414 kg | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Směsný na obyvatele | 192 kg | 216 kg | 205 kg | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Tříděný na obyvatele | 48 kg | 126 kg | 69 kg | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Komunální odpad | 35,1 t | 38,8 t | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Směsný odpad | 20,3 t | 19,2 t | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Objemný odpad | 6,7 t | 8,2 t | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Stavební odpad | 0,0 t | 0,1 t | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Cíl pro třídění | 36,4 % | 37,4 % | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Tříděný sběr | 5,1 t | 11,2 t | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Papír | 1,3 t | 1,9 t | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Plast | 2,1 t | 3,3 t | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Sklo | 1,7 t | 1,1 t | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Kov | 0,0 t | 4,9 t | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Bioodpad | 3,0 t | 0,0 t | |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Textil | 0,0 t | 0,0 t |
| Ukazatel | Prokopov | Újezd | |
|---|---|---|---|
| Nebezpečný odpad | 0,1 t | 0,1 t | |
| Vybavenost obce | Prokopov | Újezd |
|---|---|---|
| Vodovod | ano | ne |
| Plyn | ano | ano |
| Kulturní dům | ano | ano |