Porovnání obou obcí ve všech ukazatelích, které o nich máme. U každého je uvedené období - pokud se u obou stran liší, je to označené, aby se čísla nesrovnávala naslepo.
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Obyvatel | 558 | 789 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| K 1. 1. | 558 | 789 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Muži | 287 | 410 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Ženy | 271 | 379 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Hustota | 53,6 ob./km² | 44,4 ob./km² | 138,4 ob./km² | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl žen | 48,6 % | 48,0 % | 50,8 % | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný věk | 44,2 let | 46,7 let | 43,3 let | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Senioři 65+ | 23,3 % | 25,6 % | 20,8 % | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Děti 0-14 let | 14,3 % | 10,8 % | 15,1 % | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Index stáří | 162,5 | 237,6 | 138,0 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Věk 15-64 let | 62,4 % | 63,6 % | 64,1 % | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Dětí 0-14 let | 100 | 108 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Ve věku 15-64 | 336 | 477 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Ve věku 65+ | 118 | 189 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Podíl seniorů | 21,3 % | 24,4 % |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Index stáří | 118,0 | 175,0 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Střední stav | 547 | 792 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Sčítání 2021 | 554 | 774 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Obyvatel při sčítání | 511 | 812 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Svobodných | 227 | 288 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Ženatých a vdaných | 241 | 339 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Rozvedených | 48 | 77 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Ovdovělých | 38 | 65 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Bez víry | 222 | 356 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Věřících | 114 | 190 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Římských katolíků | 45 | 81 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Přírůstek obyvatel | 6 | -13 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Narození | 2 | 3 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Přirozený přírůstek | -5 | -8 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Přistěhovalí | 27 | 30 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Rozvody | 0 | 1 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Saldo migrace | 11 | -5 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Sňatky | 1 | 7 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Vystěhovalí | 16 | 35 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Zemřelí | 7 | 11 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Porodnost | 3,7 ‰ | 3,8 ‰ | 7,1 ‰ | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Přírůstek na 1 000 | 10,8 ‰ | -16,5 ‰ | 0,6 ‰ | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Rozvody na 1 000 ob. | 0,0 ‰ | 1,2 ‰ | 1,9 ‰ | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Sňatky na 1 000 ob. | 1,8 ‰ | 8,6 ‰ | 3,9 ‰ | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Úmrtnost | 12,8 ‰ | 13,9 ‰ | 10,4 ‰ | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Rozloha | 10,41 km² | 17,75 km² | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Zemědělská půda | 63,1 % | 77,3 % | 53,1 % | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Lesy | 18,2 % | 15,2 % | 34,0 % | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Vodní plochy | 7,84 % | 0,80 % | 2,18 % | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Zastavěno | 1,50 % | 1,48 % | 1,73 % | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Částí obce | 1 | 6 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Dluh obce | 0 tis. Kč | 6 070 tis. Kč | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Projekty EU 2014-2020 | 4 | 3 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko |
|---|---|---|---|
| Výdaje projektů EU | 2 407 032 Kč | 45 998 118 Kč | 600 469 124 785 Kč |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 12 693 tis. Kč | 22 195 tis. Kč | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Dotace | 1 336 tis. Kč | 4 625 tis. Kč | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Příjmy rozpočtu | 16 462 tis. Kč | 34 401 tis. Kč | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Saldo rozpočtu | 4 511 tis. Kč | 734 tis. Kč | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Výdaje rozpočtu | 11 950 tis. Kč | 33 667 tis. Kč | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Dluh na obyvatele | 0 Kč | 7 693 Kč | 5 825 Kč | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl dotací | 8,1 % | 13,4 % | 18,9 % | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko |
|---|---|---|---|
| EU projekty na ob. | 4 314 Kč | 58 299 Kč | 79 370 Kč |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Příjmy na obyvatele | 29 502 Kč | 43 601 Kč | 48 930 Kč | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Výdaje na obyvatele | 21 417 Kč | 42 670 Kč | 47 568 Kč | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Nezaměstnanost | 2,30 % | 4,78 % | 5,05 % | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Uchazeči o práci | 8 | 25 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Uchazeči o práci | 9 | 22 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Nezaměstnanost | 2,30 % | 4,11 % | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Uchazečů na místo | 9,0 | 5,5 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Registrovaných | 144 subjektů | 184 subjektů | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Aktivních | 93 subjektů | 116 subjektů | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl aktivních | 64,6 % | 63,0 % | 61,6 % | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Subjektů | 145 | 191 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Subjektů na 100 ob. | 26,0 | 24,2 | 17,1 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Adresních míst | 351 | 361 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Čísel evidenčních | 87 | 25 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Domů při sčítání | 227 | 282 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Obydlených bytů | 200 | 290 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Dálkové vytápění | 46 | 76 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Vlastní kotel | 100 | 151 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Kamna | 33 | 28 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Voda z vodovodu | 175 | 184 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Bez vodovodu | 1 | 1 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Plyn ze sítě | 128 | 127 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Dokončené byty | 1 | 4 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Byty v bytových domech | 0 | 0 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Byty v rodinných domech | 1 | 4 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Bytů na 1 000 ob. | 1,81 | 4,99 | 2,78 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko |
|---|---|---|---|
| Čísla evidenční | 24,8 % | 6,9 % | 13,4 % |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Vysokoškoláků | 63 | 69 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| S maturitou | 129 | 219 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Jen základní | 65 | 85 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Podíl VŠ | 13,9 % | 10,4 % |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Míst v MŠ | 28 | 90 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Míst v ZŠ | 0 | 300 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Míst na SŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| ZUŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Mateřské školy | 1 | 1 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Dětí v mateřských školách | 24 | 38 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Základní školy | 0 | 1 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Zdravotnická zařízení | 0 | 1 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Praktičtí lékaři | 0 | 1 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Lékárny | 0 | 0 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Dětští lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Zubní lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Gynekologové | 0 | 0 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Dětští lékaři na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Gynekologové na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Lékárny na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Praktici na 10 000 ob. | 0,0 | 12,7 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Zubaři na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - sněmovna | 75,3 % | 71,5 % | 69,0 % | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - prezident | 77,1 % | 76,4 % | 70,3 % | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - kraje | 37,2 % | 34,2 % | 33,3 % | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - obce | 73,3 % | 40,1 % | 48,1 % | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - Evropa | 38,7 % | 33,3 % | 36,8 % | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko |
|---|---|---|---|
| Účast - Senát | 52,4 % | 10,5 % | - |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Osob v exekuci | 15 | 27 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Exekucí | 75 | 169 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Index soc. vyloučení | 3 b. | 0 b. | - | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Zařízení soc. služeb | 0 | 0 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Domovy pro seniory | 0 | 0 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko |
|---|---|---|---|
| V exekuci na 1 000 ob. | 26,9 ‰ | 34,2 ‰ | 76,0 ‰ |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Vyjíždějící | 292 osob | 284 osob |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Vyjíždějící za prací | 193 osob | 233 osob |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Přijíždějící | 36 osob | 233 osob |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Saldo dojížďky | -256 osob | -51 osob |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Pracují v obci | 47 osob | 134 osob |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Adres se 100 Mbit/s | 347 | 359 | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Pokrytí 100 Mbit/s | 98,9 % | 99,4 % | 73,4 % | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Kulturní památky | 8 | 16 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Národní kulturní památky | 0 | 0 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Památné stromy | 1 | 0 |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Odpad na obyvatele | 831 kg | 369 kg | 414 kg | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Směsný na obyvatele | 220 kg | 159 kg | 205 kg | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Tříděný na obyvatele | 205 kg | 76 kg | 69 kg | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Komunální odpad | 458,8 t | 296,0 t | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Směsný odpad | 121,7 t | 127,9 t | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Objemný odpad | 9,5 t | 39,7 t | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Stavební odpad | 1,6 t | 0,0 t | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Cíl pro třídění | 71,7 % | 54,1 % | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Tříděný sběr | 113,2 t | 60,9 t | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Papír | 34,2 t | 15,6 t | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Plast | 36,2 t | 16,7 t | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Sklo | 42,9 t | 0,0 t | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Kov | 0,0 t | 28,7 t | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Bioodpad | 210,1 t | 66,1 t | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Textil | 3,1 t | 1,3 t | |
| Ukazatel | Putim | Záhoří | |
|---|---|---|---|
| Nebezpečný odpad | 0,7 t | 0,2 t | |
| Vybavenost obce | Putim | Záhoří |
|---|---|---|
| Vodovod | ano | ano |
| Kanalizace | ne | ano |
| Kanalizace s ČOV | ano | ano |
| Plyn | ano | ano |
| Kulturní dům | ano | ne |
| Kostel | ano | ano |