Porovnání obou obcí ve všech ukazatelích, které o nich máme. U každého je uvedené období - pokud se u obou stran liší, je to označené, aby se čísla nesrovnávala naslepo.
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Obyvatel | 497 | 251 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| K 1. 1. | 497 | 251 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Muži | 260 | 132 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Ženy | 237 | 119 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Hustota | 32,3 ob./km² | 15,3 ob./km² | 138,4 ob./km² | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl žen | 47,7 % | 47,4 % | 50,8 % | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný věk | 42,7 let | 43,3 let | 43,3 let | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Senioři 65+ | 20,9 % | 18,7 % | 20,8 % | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Děti 0-14 let | 15,1 % | 14,3 % | 15,1 % | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Index stáří | 138,7 | 130,6 | 138,0 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Věk 15-64 let | 64,0 % | 66,9 % | 64,1 % | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Dětí 0-14 let | 120 | 47 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Ve věku 15-64 | 292 | 166 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Ve věku 65+ | 89 | 38 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Podíl seniorů | 17,8 % | 15,1 % |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Index stáří | 74,2 | 80,9 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Střední stav | 492 | 248 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Sčítání 2021 | 501 | 251 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Obyvatel při sčítání | 515 | 289 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Svobodných | 236 | 121 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Ženatých a vdaných | 197 | 93 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Rozvedených | 36 | 28 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Ovdovělých | 32 | 8 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Bez víry | 179 | 99 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Věřících | 115 | 74 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Římských katolíků | 35 | 20 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Přírůstek obyvatel | 3 | -1 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Narození | 4 | 2 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Přirozený přírůstek | 0 | 1 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Přistěhovalí | 17 | 4 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Rozvody | 2 | 0 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Saldo migrace | 3 | -2 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Sňatky | 1 | 2 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Vystěhovalí | 14 | 6 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Zemřelí | 4 | 1 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Porodnost | 8,1 ‰ | 8,1 ‰ | 7,1 ‰ | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Přírůstek na 1 000 | 6,0 ‰ | -4,0 ‰ | 0,6 ‰ | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Rozvody na 1 000 ob. | 4,0 ‰ | 0,0 ‰ | 1,9 ‰ | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Sňatky na 1 000 ob. | 2,0 ‰ | 7,9 ‰ | 3,9 ‰ | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Úmrtnost | 8,1 ‰ | 4,0 ‰ | 10,4 ‰ | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Rozloha | 15,38 km² | 16,45 km² | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Zemědělská půda | 44,8 % | 62,9 % | 53,1 % | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Lesy | 49,0 % | 29,4 % | 34,0 % | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Vodní plochy | 1,79 % | 0,79 % | 2,18 % | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Zastavěno | 0,90 % | 0,50 % | 1,73 % | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Částí obce | 1 | 1 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Dluh obce | 4 000 tis. Kč | 0 tis. Kč | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Projekty EU 2014-2020 | 4 | 5 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko |
|---|---|---|---|
| Výdaje projektů EU | 3 209 690 Kč | 54 810 564 Kč | 600 469 124 785 Kč |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 11 577 tis. Kč | 7 254 tis. Kč | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Dotace | 2 498 tis. Kč | 209 tis. Kč | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Příjmy rozpočtu | 14 706 tis. Kč | 10 306 tis. Kč | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Saldo rozpočtu | -9 756 tis. Kč | 1 052 tis. Kč | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Výdaje rozpočtu | 24 462 tis. Kč | 9 254 tis. Kč | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Dluh na obyvatele | 8 048 Kč | 0 Kč | 5 825 Kč | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl dotací | 17,0 % | 2,0 % | 18,9 % | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko |
|---|---|---|---|
| EU projekty na ob. | 6 458 Kč | 218 369 Kč | 79 370 Kč |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Příjmy na obyvatele | 29 589 Kč | 41 062 Kč | 48 930 Kč | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Výdaje na obyvatele | 49 219 Kč | 36 869 Kč | 47 568 Kč | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Nezaměstnanost | 8,81 % | 12,50 % | 5,05 % | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Uchazeči o práci | 29 | 21 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Uchazeči o práci | 13 | 21 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Nezaměstnanost | 3,53 % | 11,30 % | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Registrovaných | 96 subjektů | 47 subjektů | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Aktivních | 54 subjektů | 22 subjektů | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl aktivních | 56,3 % | 46,8 % | 61,6 % | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Subjektů | 96 | 48 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Subjektů na 100 ob. | 19,3 | 19,1 | 17,1 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Adresních míst | 241 | 112 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Čísel evidenčních | 56 | 31 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Domů při sčítání | 154 | 71 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Obydlených bytů | 146 | 85 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Dálkové vytápění | 34 | 21 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Vlastní kotel | 70 | 38 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Kamna | 29 | 11 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Voda z vodovodu | 125 | 73 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Bez vodovodu | 2 | 0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Plyn ze sítě | 48 | 2 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Dokončené byty | 2 | 0 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Byty v bytových domech | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Byty v rodinných domech | 1 | 0 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Bytů na 1 000 ob. | 4,05 | 0,00 | 2,78 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko |
|---|---|---|---|
| Čísla evidenční | 23,2 % | 27,7 % | 13,4 % |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Vysokoškoláků | 33 | 6 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| S maturitou | 67 | 37 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Jen základní | 59 | 45 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Podíl VŠ | 8,7 % | 2,9 % |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Míst v MŠ | 243 | 148 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Míst v ZŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Míst na SŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| ZUŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Mateřské školy | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Dětí v mateřských školách | 22 | 15 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Základní školy | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Zdravotnická zařízení | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Praktičtí lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Lékárny | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Dětští lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Zubní lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Gynekologové | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Dětští lékaři na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Gynekologové na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Lékárny na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Praktici na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Zubaři na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - sněmovna | 70,0 % | 67,0 % | 69,0 % | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - prezident | 61,5 % | 61,2 % | 70,3 % | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - kraje | 24,1 % | 32,9 % | 33,3 % | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - obce | 57,9 % | 47,9 % | 48,1 % | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - Evropa | 27,6 % | 28,0 % | 36,8 % | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko |
|---|---|---|---|
| Účast - Senát | 11,1 % | 30,5 % | - |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Osob v exekuci | 32 | 30 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Exekucí | 137 | 147 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Index soc. vyloučení | 5 b. | 13 b. | - | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Zařízení soc. služeb | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Domovy pro seniory | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko |
|---|---|---|---|
| V exekuci na 1 000 ob. | 64,4 ‰ | 119,5 ‰ | 76,0 ‰ |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Vyjíždějící | 226 osob | 119 osob |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Vyjíždějící za prací | 134 osob | 81 osob |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Přijíždějící | 46 osob | 9 osob |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Saldo dojížďky | -180 osob | -110 osob |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Pracují v obci | 56 osob | 17 osob |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Adres se 100 Mbit/s | 12 | 80 | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Pokrytí 100 Mbit/s | 5,0 % | 71,4 % | 73,4 % | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Kulturní památky | 5 | 1 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Národní kulturní památky | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Památné stromy | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Odpad na obyvatele | 479 kg | 606 kg | 414 kg | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Směsný na obyvatele | 212 kg | 157 kg | 205 kg | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Tříděný na obyvatele | 136 kg | 316 kg | 69 kg | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Komunální odpad | 236,9 t | 152,7 t | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Směsný odpad | 104,7 t | 39,5 t | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Objemný odpad | 0,6 t | 15,9 t | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Stavební odpad | 0,0 t | 0,0 t | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Cíl pro třídění | 61,0 % | 70,6 % | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Tříděný sběr | 67,3 t | 79,6 t | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Papír | 10,2 t | 8,9 t | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Plast | 18,4 t | 10,1 t | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Sklo | 8,5 t | 6,1 t | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Kov | 30,2 t | 54,7 t | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Bioodpad | 63,6 t | 13,9 t | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Textil | 0,4 t | 1,7 t | |
| Ukazatel | Radkov | Svatoňovice | |
|---|---|---|---|
| Nebezpečný odpad | 0,0 t | 0,2 t | |
| Vybavenost obce | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Vodovod | ano | ano |
| Plyn | ano | ne |
| Kulturní dům | ano | ano |
| Kostel | ano | ano |
| Chráněná příroda | Radkov | Svatoňovice |
|---|---|---|
| Geopark |
|
|