Porovnání obou obcí ve všech ukazatelích, které o nich máme. U každého je uvedené období - pokud se u obou stran liší, je to označené, aby se čísla nesrovnávala naslepo.
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Obyvatel | 1 143 | 1 325 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| K 1. 1. | 1 143 | 1 325 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Muži | 583 | 659 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Ženy | 560 | 666 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Hustota | 36,1 ob./km² | 111,7 ob./km² | 138,4 ob./km² | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl žen | 49,0 % | 50,3 % | 50,8 % | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný věk | 43,0 let | 42,3 let | 43,3 let | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Senioři 65+ | 19,5 % | 17,5 % | 20,8 % | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Děti 0-14 let | 13,9 % | 16,2 % | 15,1 % | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Index stáří | 140,3 | 107,9 | 138,0 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Věk 15-64 let | 66,6 % | 66,3 % | 64,1 % | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Dětí 0-14 let | 203 | 198 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Ve věku 15-64 | 751 | 797 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Ve věku 65+ | 209 | 213 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Podíl seniorů | 18,0 % | 17,6 % |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Index stáří | 103,0 | 107,6 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Střední stav | 1 144 | 1 312 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Sčítání 2021 | 1 163 | 1 208 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Obyvatel při sčítání | 1 206 | 1 093 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Svobodných | 522 | 486 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Ženatých a vdaných | 444 | 516 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Rozvedených | 114 | 125 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Ovdovělých | 80 | 81 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Bez víry | 729 | 759 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Věřících | 107 | 126 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Římských katolíků | 13 | 23 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Přírůstek obyvatel | -26 | 21 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Narození | 4 | 5 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Přirozený přírůstek | -10 | -5 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Přistěhovalí | 23 | 69 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Rozvody | 2 | 2 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Saldo migrace | -16 | 26 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Sňatky | 2 | 5 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Vystěhovalí | 39 | 43 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Zemřelí | 14 | 10 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Porodnost | 3,5 ‰ | 3,8 ‰ | 7,1 ‰ | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Přírůstek na 1 000 | -22,7 ‰ | 15,8 ‰ | 0,6 ‰ | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Rozvody na 1 000 ob. | 1,7 ‰ | 1,5 ‰ | 1,9 ‰ | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Sňatky na 1 000 ob. | 1,7 ‰ | 3,8 ‰ | 3,9 ‰ | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Úmrtnost | 12,2 ‰ | 7,6 ‰ | 10,4 ‰ | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Rozloha | 31,63 km² | 11,86 km² | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Zemědělská půda | 69,6 % | 78,8 % | 53,1 % | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Lesy | 19,4 % | 5,0 % | 34,0 % | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Vodní plochy | 1,20 % | 4,12 % | 2,18 % | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Zastavěno | 0,85 % | 2,01 % | 1,73 % | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Částí obce | 12 | 2 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Dluh obce | 0 tis. Kč | 997 tis. Kč | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Projekty EU 2014-2020 | 9 | 8 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko |
|---|---|---|---|
| Výdaje projektů EU | 35 802 463 Kč | 73 420 190 Kč | 600 469 124 785 Kč |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 32 094 tis. Kč | 35 234 tis. Kč | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Dotace | 4 783 tis. Kč | 2 206 tis. Kč | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Příjmy rozpočtu | 41 572 tis. Kč | 44 883 tis. Kč | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Saldo rozpočtu | 4 460 tis. Kč | -4 343 tis. Kč | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Výdaje rozpočtu | 37 111 tis. Kč | 49 227 tis. Kč | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Dluh na obyvatele | 0 Kč | 752 Kč | 5 825 Kč | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl dotací | 11,5 % | 4,9 % | 18,9 % | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko |
|---|---|---|---|
| EU projekty na ob. | 31 323 Kč | 55 411 Kč | 79 370 Kč |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Příjmy na obyvatele | 36 371 Kč | 33 874 Kč | 48 930 Kč | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Výdaje na obyvatele | 32 468 Kč | 37 152 Kč | 47 568 Kč | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Nezaměstnanost | 8,54 % | 6,04 % | 5,05 % | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Uchazeči o práci | 68 | 55 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Uchazeči o práci | 66 | 35 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Nezaměstnanost | 8,01 % | 3,99 % | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Uchazečů na místo | 4,4 | 1,7 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Registrovaných | 236 subjektů | 283 subjektů | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Aktivních | 133 subjektů | 186 subjektů | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl aktivních | 56,4 % | 65,7 % | 61,6 % | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Subjektů | 250 | 288 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Subjektů na 100 ob. | 21,9 | 21,7 | 17,1 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Adresních míst | 474 | 685 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Čísel evidenčních | 99 | 177 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Domů při sčítání | 335 | 398 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Obydlených bytů | 438 | 462 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Dálkové vytápění | 177 | 97 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Vlastní kotel | 165 | 299 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Kamna | 37 | 32 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Voda z vodovodu | 353 | 447 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Bez vodovodu | 1 | 1 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Plyn ze sítě | 6 | 377 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Dokončené byty | 2 | 3 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Byty v bytových domech | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Byty v rodinných domech | 2 | 3 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Bytů na 1 000 ob. | 1,71 | 2,30 | 2,78 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko |
|---|---|---|---|
| Čísla evidenční | 20,9 % | 25,8 % | 13,4 % |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Vysokoškoláků | 62 | 121 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| S maturitou | 236 | 329 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Jen základní | 194 | 127 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Podíl VŠ | 6,5 % | 12,0 % |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Míst v MŠ | 60 | 81 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Míst v ZŠ | 276 | 324 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Míst na SŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| ZUŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Mateřské školy | 1 | 2 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Dětí v mateřských školách | 47 | 74 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Žáků základních škol | 131 | 261 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Základní školy | 1 | 2 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Zdravotnická zařízení | 1 | 0 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Praktičtí lékaři | 1 | 0 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Lékárny | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Dětští lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Zubní lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Gynekologové | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Dětští lékaři na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Gynekologové na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Lékárny na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Praktici na 10 000 ob. | 8,7 | 0,0 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Zubaři na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - sněmovna | 65,2 % | 72,7 % | 69,0 % | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - prezident | 68,3 % | 74,2 % | 70,3 % | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - kraje | 25,0 % | 31,6 % | 33,3 % | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - obce | 57,0 % | 60,3 % | 48,1 % | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - Evropa | 29,2 % | 35,2 % | 36,8 % | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko |
|---|---|---|---|
| Účast - Senát | 13,2 % | 18,3 % | - |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Osob v exekuci | 127 | 61 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Exekucí | 654 | 375 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Index soc. vyloučení | 6 b. | 1 b. | - | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Zařízení soc. služeb | 1 | 0 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Domovy pro seniory | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko |
|---|---|---|---|
| V exekuci na 1 000 ob. | 111,1 ‰ | 46,0 ‰ | 76,0 ‰ |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Vyjíždějící | 402 osob | 525 osob |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Vyjíždějící za prací | 351 osob | 437 osob |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Přijíždějící | 102 osob | 466 osob |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Saldo dojížďky | -300 osob | -59 osob |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Pracují v obci | 163 osob | 240 osob |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Adres se 100 Mbit/s | 149 | 266 | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Pokrytí 100 Mbit/s | 31,4 % | 38,8 % | 73,4 % | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Kulturní památky | 11 | 14 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Národní kulturní památky | 0 | 0 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Památné stromy | 13 | 0 |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Odpad na obyvatele | 789 kg | 276 kg | 414 kg | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Směsný na obyvatele | 213 kg | 167 kg | 205 kg | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Tříděný na obyvatele | 33 kg | 72 kg | 69 kg | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Komunální odpad | 922,8 t | 360,1 t | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Směsný odpad | 249,5 t | 217,8 t | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Objemný odpad | 11,4 t | 34,7 t | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Stavební odpad | 36,3 t | 34,5 t | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Cíl pro třídění | 73,8 % | 33,2 % | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Tříděný sběr | 38,4 t | 94,3 t | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Papír | 3,2 t | 28,8 t | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Plast | 0,0 t | 32,0 t | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Sklo | 27,0 t | 19,2 t | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Kov | 8,2 t | 14,3 t | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Bioodpad | 620,5 t | 0,1 t | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Textil | 0,0 t | 0,0 t | |
| Ukazatel | Radonice | Údlice | |
|---|---|---|---|
| Nebezpečný odpad | 0,4 t | 0,0 t | |
| Vybavenost obce | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Vodovod | ano | ano |
| Kanalizace | ano | ne |
| Kanalizace s ČOV | ano | ano |
| Plyn | ne | ano |
| Sběrný dvůr | ano | ne |
| Kino | ano | ne |
| Kulturní dům | ano | ano |
| Středisko volného času | ano | ano |
| Kostel | ano | ano |
| Koupaliště | ne | ano |
| Zařízení sociálních služeb | Radonice | Údlice |
|---|---|---|
| Nízkoprahová zařízení pro děti a mládež | 1 | - |