Porovnání obou obcí ve všech ukazatelích, které o nich máme. U každého je uvedené období - pokud se u obou stran liší, je to označené, aby se čísla nesrovnávala naslepo.
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Obyvatel | 233 | 213 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| K 1. 1. | 233 | 213 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Muži | 128 | 118 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Ženy | 105 | 95 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Hustota | 70,4 ob./km² | 21,3 ob./km² | 138,4 ob./km² | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl žen | 45,1 % | 44,6 % | 50,8 % | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný věk | 42,1 let | 45,1 let | 43,3 let | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Senioři 65+ | 16,7 % | 22,5 % | 20,8 % | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Děti 0-14 let | 18,5 % | 16,9 % | 15,1 % | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Index stáří | 90,7 | 133,3 | 138,0 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Věk 15-64 let | 64,8 % | 60,6 % | 64,1 % | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Dětí 0-14 let | 54 | 34 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Ve věku 15-64 | 141 | 118 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Ve věku 65+ | 31 | 50 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Podíl seniorů | 13,7 % | 24,8 % |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Index stáří | 57,4 | 147,1 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Střední stav | 233 | 210 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Sčítání 2021 | 226 | 202 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Obyvatel při sčítání | 205 | 196 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Svobodných | 96 | 81 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Ženatých a vdaných | 99 | 101 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Rozvedených | 14 | 9 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Ovdovělých | 17 | 11 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Bez víry | 96 | 74 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Věřících | 49 | 55 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Římských katolíků | 15 | 23 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Přírůstek obyvatel | 2 | 0 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Narození | 2 | 1 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Přirozený přírůstek | 2 | 1 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Přistěhovalí | 1 | 4 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Rozvody | 0 | 1 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Saldo migrace | 0 | -1 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Sňatky | 1 | 0 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Vystěhovalí | 1 | 5 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Zemřelí | 0 | 0 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Porodnost | 8,6 ‰ | 4,8 ‰ | 7,1 ‰ | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Přírůstek na 1 000 | 8,6 ‰ | 0,0 ‰ | 0,6 ‰ | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Rozvody na 1 000 ob. | 0,0 ‰ | 4,7 ‰ | 1,9 ‰ | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Sňatky na 1 000 ob. | 4,3 ‰ | 0,0 ‰ | 3,9 ‰ | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Úmrtnost | 0,0 ‰ | 0,0 ‰ | 10,4 ‰ | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Rozloha | 3,31 km² | 9,99 km² | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Zemědělská půda | 76,4 % | 69,2 % | 53,1 % | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Lesy | 16,2 % | 22,8 % | 34,0 % | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Vodní plochy | 0,25 % | 1,36 % | 2,18 % | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Zastavěno | 1,21 % | 1,10 % | 1,73 % | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Částí obce | 1 | 6 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Dluh obce | 0 tis. Kč | 0 tis. Kč | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Projekty EU 2014-2020 | 1 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko |
|---|---|---|---|
| Výdaje projektů EU | 1 050 900 Kč | 0 Kč | 600 469 124 785 Kč |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 4 933 tis. Kč | 5 775 tis. Kč | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Dotace | 697 tis. Kč | 93 tis. Kč | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Příjmy rozpočtu | 6 111 tis. Kč | 6 091 tis. Kč | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Saldo rozpočtu | 3 144 tis. Kč | 3 140 tis. Kč | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Výdaje rozpočtu | 2 967 tis. Kč | 2 951 tis. Kč | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Dluh na obyvatele | 0 Kč | 0 Kč | 5 825 Kč | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl dotací | 11,4 % | 1,5 % | 18,9 % | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko |
|---|---|---|---|
| EU projekty na ob. | 4 510 Kč | 0 Kč | 79 370 Kč |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Příjmy na obyvatele | 26 227 Kč | 28 597 Kč | 48 930 Kč | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Výdaje na obyvatele | 12 733 Kč | 13 856 Kč | 47 568 Kč | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Nezaměstnanost | 1,32 % | 5,43 % | 5,05 % | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Uchazeči o práci | 3 | 7 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Uchazeči o práci | 5 | 4 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Nezaměstnanost | 3,23 % | 2,33 % | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Registrovaných | 67 subjektů | 56 subjektů | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Aktivních | 36 subjektů | 34 subjektů | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl aktivních | 53,7 % | 60,7 % | 61,6 % | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Subjektů | 66 | 55 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Subjektů na 100 ob. | 28,3 | 25,8 | 17,1 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Adresních míst | 91 | 204 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Čísel evidenčních | 1 | 72 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Domů při sčítání | 68 | 115 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Obydlených bytů | 75 | 73 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Dálkové vytápění | 22 | 21 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Vlastní kotel | 38 | 31 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Kamna | 5 | 10 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Voda z vodovodu | 2 | 45 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Bez vodovodu | 0 | 1 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Plyn ze sítě | 1 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Dokončené byty | 2 | 0 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Byty v bytových domech | 0 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Byty v rodinných domech | 2 | 0 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Bytů na 1 000 ob. | 8,66 | 0,00 | 2,78 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko |
|---|---|---|---|
| Čísla evidenční | 1,1 % | 35,3 % | 13,4 % |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Vysokoškoláků | 16 | 14 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| S maturitou | 70 | 56 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Jen základní | 12 | 16 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Podíl VŠ | 9,3 % | 8,3 % |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Míst v MŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Míst v ZŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Míst na SŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| ZUŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Mateřské školy | 0 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Dětí v mateřských školách | 0 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Základní školy | 0 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Zdravotnická zařízení | 0 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Praktičtí lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Lékárny | 0 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Dětští lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Zubní lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Gynekologové | 0 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Dětští lékaři na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Gynekologové na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Lékárny na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Praktici na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Zubaři na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - sněmovna | 77,7 % | 78,3 % | 69,0 % | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - prezident | 75,1 % | 84,4 % | 70,3 % | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - kraje | 29,0 % | 43,5 % | 33,3 % | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - obce | 40,6 % | 77,7 % | 48,1 % | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - Evropa | 27,8 % | 44,2 % | 36,8 % | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko |
|---|---|---|---|
| Účast - Senát | 6,8 % | 21,2 % | - |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Osob v exekuci | 1 | 3 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Exekucí | 6 | 28 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Index soc. vyloučení | 0 b. | 0 b. | - | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Zařízení soc. služeb | 0 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Domovy pro seniory | 0 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko |
|---|---|---|---|
| V exekuci na 1 000 ob. | 4,3 ‰ | 14,1 ‰ | 76,0 ‰ |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Vyjíždějící | 124 osob | 89 osob |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Vyjíždějící za prací | 87 osob | 66 osob |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Přijíždějící | 4 osob | 9 osob |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Saldo dojížďky | -120 osob | -80 osob |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Pracují v obci | 14 osob | 25 osob |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Adres se 100 Mbit/s | 90 | 0 | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Pokrytí 100 Mbit/s | 98,9 % | 0,0 % | 73,4 % | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Kulturní památky | 0 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Národní kulturní památky | 0 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Památné stromy | 0 | 0 |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Odpad na obyvatele | 253 kg | 866 kg | 414 kg | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Směsný na obyvatele | 192 kg | 267 kg | 205 kg | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Tříděný na obyvatele | 22 kg | 219 kg | 69 kg | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Komunální odpad | 58,4 t | 184,4 t | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Směsný odpad | 44,3 t | 56,8 t | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Objemný odpad | 7,7 t | 49,4 t | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Stavební odpad | 0,0 t | 0,0 t |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Cíl pro třídění | 30,7 % | 51,8 % | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Tříděný sběr | 5,1 t | 46,6 t | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Papír | 1,2 t | 1,0 t | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Plast | 1,3 t | 1,3 t | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Sklo | 2,6 t | 2,0 t | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Kov | 0,0 t | 42,3 t | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Bioodpad | 0,1 t | 31,4 t | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Textil | 1,1 t | 0,0 t | |
| Ukazatel | Řimovice | Tichonice | |
|---|---|---|---|
| Nebezpečný odpad | 0,1 t | 0,2 t | |
| Chráněná příroda | Řimovice | Tichonice |
|---|---|---|
| Geopark |
|
|