Evropský parlament

Hlavní město Praha

Volby do Evropského parlamentu 2024

Účast
42,6 %
Platných hlasů
378 197
Okrsků
1 123

Výsledek za Hlavní město Praha

KDU+ODS+TOP 09: 32,0 % ANO: 14,8 % Piráti: 12,1 % STAN+SLK: 12,1 % AUTO+PŘÍSAHA: 7,6 % ČSNS+KSČM+SD-SN: 5,4 % Ostatní: 16,0 %

Kdo vyhrál v městských částech

kliknutím se zanoříte

 

Hranice: Český statistický úřad, Registr sčítacích obvodů, zjednodušeno · zdroje a licence

Vítěz v městských částech

57
Městská částVyhrálPodílÚčast
Praha 1 KDU+ODS+TOP 09 37,8 % 41,0 %
Praha 2 KDU+ODS+TOP 09 34,4 % 41,9 %
Praha 3 KDU+ODS+TOP 09 31,6 % 40,2 %
Praha 4 KDU+ODS+TOP 09 32,1 % 43,0 %
Praha 5 KDU+ODS+TOP 09 34,6 % 42,6 %
Praha 6 KDU+ODS+TOP 09 35,8 % 49,1 %
Praha 7 KDU+ODS+TOP 09 31,4 % 46,1 %
Praha 8 KDU+ODS+TOP 09 29,9 % 41,1 %
Praha 9 KDU+ODS+TOP 09 31,7 % 39,2 %
Praha 10 KDU+ODS+TOP 09 31,3 % 41,1 %
Praha 11 KDU+ODS+TOP 09 26,8 % 41,5 %
Praha 12 KDU+ODS+TOP 09 28,8 % 41,6 %
Praha 13 KDU+ODS+TOP 09 30,3 % 41,0 %
Praha 14 KDU+ODS+TOP 09 28,5 % 36,5 %
Praha 15 KDU+ODS+TOP 09 29,5 % 39,8 %
Praha 16 KDU+ODS+TOP 09 36,9 % 46,5 %
Praha 17 KDU+ODS+TOP 09 26,9 % 38,7 %
Praha 18 KDU+ODS+TOP 09 26,8 % 38,1 %
Praha 19 KDU+ODS+TOP 09 31,4 % 46,5 %
Praha 20 KDU+ODS+TOP 09 30,1 % 42,2 %
Praha 21 KDU+ODS+TOP 09 34,1 % 46,7 %
Praha 22 KDU+ODS+TOP 09 33,7 % 41,7 %
Praha-Běchovice KDU+ODS+TOP 09 34,1 % 41,6 %
Praha-Benice KDU+ODS+TOP 09 34,9 % 49,6 %
Praha-Březiněves KDU+ODS+TOP 09 34,8 % 50,4 %
Praha-Čakovice KDU+ODS+TOP 09 33,1 % 43,6 %
Praha-Ďáblice KDU+ODS+TOP 09 33,4 % 45,7 %
Praha-Dolní Chabry KDU+ODS+TOP 09 37,2 % 48,5 %
Praha-Dolní Měcholupy KDU+ODS+TOP 09 33,0 % 49,0 %
Praha-Dolní Počernice KDU+ODS+TOP 09 37,3 % 48,8 %
Praha-Dubeč KDU+ODS+TOP 09 34,5 % 45,7 %
Praha-Klánovice KDU+ODS+TOP 09 40,6 % 50,2 %
Praha-Koloděje KDU+ODS+TOP 09 32,2 % 50,7 %
Praha-Kolovraty KDU+ODS+TOP 09 35,3 % 51,9 %
Praha-Královice KDU+ODS+TOP 09 30,5 % 49,0 %
Praha-Křeslice KDU+ODS+TOP 09 38,6 % 55,6 %
Praha-Kunratice KDU+ODS+TOP 09 37,7 % 49,6 %
Praha-Libuš KDU+ODS+TOP 09 31,0 % 42,9 %
Praha-Lipence KDU+ODS+TOP 09 40,0 % 46,1 %
Praha-Lochkov KDU+ODS+TOP 09 29,9 % 46,2 %
Praha-Lysolaje KDU+ODS+TOP 09 36,9 % 54,3 %
Praha-Nebušice KDU+ODS+TOP 09 31,2 % 47,7 %
Praha-Nedvězí KDU+ODS+TOP 09 31,4 % 45,8 %
Praha-Petrovice KDU+ODS+TOP 09 26,1 % 41,7 %
Praha-Přední Kopanina KDU+ODS+TOP 09 36,0 % 49,3 %
Praha-Řeporyje KDU+ODS+TOP 09 35,1 % 45,2 %
Praha-Satalice KDU+ODS+TOP 09 33,9 % 50,9 %
Praha-Šeberov KDU+ODS+TOP 09 39,9 % 50,4 %
Praha-Slivenec KDU+ODS+TOP 09 33,9 % 47,3 %
Praha-Štěrboholy KDU+ODS+TOP 09 41,4 % 49,0 %
Praha-Suchdol KDU+ODS+TOP 09 32,5 % 48,7 %
Praha-Troja KDU+ODS+TOP 09 41,2 % 54,3 %
Praha-Újezd KDU+ODS+TOP 09 34,6 % 51,0 %
Praha-Velká Chuchle KDU+ODS+TOP 09 41,0 % 45,4 %
Praha-Vinoř KDU+ODS+TOP 09 32,6 % 46,9 %
Praha-Zbraslav KDU+ODS+TOP 09 36,4 % 46,4 %
Praha-Zličín KDU+ODS+TOP 09 32,2 % 42,0 %

Zdroj: ČSÚ, volby.cz