Volby do zastupitelstev obcí 2002
| Městská část | Vyhrál | Podíl | Účast |
|---|---|---|---|
| Hlavní město Praha (zastupitelstvo města) | ODS | 33,6 % | 35,3 % |
| Praha 1 | ODS | 31,7 % | 38,3 % |
| Praha 2 | ODS | 41,0 % | 33,6 % |
| Praha 3 | ODS | 25,8 % | 32,9 % |
| Praha 4 | ODS | 21,5 % | 34,8 % |
| Praha 5 | ODS | 40,9 % | 34,7 % |
| Praha 6 | ODS | 39,9 % | 43,4 % |
| Praha 7 | ODS | 27,5 % | 33,3 % |
| Praha 8 | US-DEU | 16,0 % | 31,1 % |
| Praha 9 | KDU-ČSL | 21,0 % | 30,0 % |
| Praha 10 | ODS | 38,5 % | 36,0 % |
| Praha 11 | ODS | 18,0 % | 32,8 % |
| Praha 12 | ODS | 39,4 % | 31,2 % |
| Praha 13 | ODS | 47,3 % | 30,7 % |
| Praha 14 | ODS | 38,3 % | 27,7 % |
| Praha 15 | Sdružení nezávislých - Strana zelených (Moderní město) | 38,5 % | 32,1 % |
| Praha 16 | ODS | 70,0 % | 48,2 % |
| Praha 17 | ODS | 40,6 % | 28,7 % |
| Praha 18 | ČSSD | 36,1 % | 32,1 % |
| Praha 19 | ODS | 49,8 % | 47,5 % |
| Praha 20 | ODS | 53,8 % | 36,5 % |
| Praha 21 | ODS | 39,4 % | 38,5 % |
| Praha 22 | ODS | 70,0 % | 48,9 % |
| Praha-Běchovice | ODS | 46,8 % | 62,1 % |
| Praha-Benice | ODS | 34,4 % | 84,4 % |
| Praha-Březiněves | NK | 9,8 % | 68,0 % |
| Praha-Čakovice | ODS | 26,1 % | 42,8 % |
| Praha-Ďáblice | SNK-CELK | 46,9 % | 53,1 % |
| Praha-Dolní Chabry | SNK-DCH | 32,6 % | 51,7 % |
| Praha-Dolní Měcholupy | ODS | 65,1 % | 58,6 % |
| Praha-Dolní Počernice | ODS | 32,7 % | 55,6 % |
| Praha-Dubeč | Vol.2002 | 31,2 % | 61,2 % |
| Praha-Klánovice | ODS | 40,8 % | 56,1 % |
| Praha-Koloděje | SNK | 30,6 % | 68,7 % |
| Praha-Kolovraty | ODS | 78,4 % | 60,3 % |
| Praha-Královice | SNK-P-KR | 100,0 % | 53,0 % |
| Praha-Křeslice | Sdružení KDU-ČSL, NK | 52,4 % | 67,4 % |
| Praha-Kunratice | ODS | 49,4 % | 46,0 % |
| Praha-Libuš | ODS | 30,3 % | 36,5 % |
| Praha-Lipence | ODS | 57,2 % | 57,0 % |
| Praha-Lochkov | S.LOCH. | 100,0 % | 46,1 % |
| Praha-Lysolaje | SNK 1 | 45,3 % | 65,6 % |
| Praha-Nebušice | SNK-CELK | 35,3 % | 56,0 % |
| Praha-Nedvězí | NK | 16,1 % | 62,8 % |
| Praha-Petrovice | Sdružení občanů Petrovic | 19,2 % | 42,3 % |
| Praha-Přední Kopanina | SNK | 100,0 % | 53,7 % |
| Praha-Řeporyje | SNK | 49,7 % | 47,5 % |
| Praha-Satalice | ODS | 33,9 % | 54,0 % |
| Praha-Šeberov | ODS | 35,5 % | 55,9 % |
| Praha-Slivenec | ODS | 85,9 % | 41,0 % |
| Praha-Štěrboholy | SNK-CELK | 81,1 % | 55,3 % |
| Praha-Suchdol | ODS | 30,5 % | 51,5 % |
| Praha-Troja | SNK | 50,9 % | 61,4 % |
| Praha-Újezd | SNK | 47,7 % | 50,7 % |
| Praha-Velká Chuchle | ODS | 65,4 % | 60,0 % |
| Praha-Vinoř | Sdružení KDU-ČSL a příznivci bez politické příslušnosti | 46,1 % | 49,3 % |
| Praha-Zbraslav | ODS | 28,4 % | 40,4 % |
| Praha-Zličín | SNK-CELK | 45,9 % | 42,0 % |