Volby do zastupitelstev obcí 2006
| Městská část | Vyhrál | Podíl | Účast |
|---|---|---|---|
| Hlavní město Praha (zastupitelstvo města) | ODS | 43,4 % | 42,2 % |
| Praha 1 | ODS | 39,0 % | 45,0 % |
| Praha 2 | ODS | 50,0 % | 42,8 % |
| Praha 3 | ODS | 27,0 % | 38,3 % |
| Praha 4 | ČSNS2005 | 23,7 % | 42,1 % |
| Praha 5 | ODS | 45,3 % | 42,4 % |
| Praha 6 | ODS | 56,9 % | 48,8 % |
| Praha 7 | ODS | 47,9 % | 39,1 % |
| Praha 8 | SONOB se Zelenými (www.zeleniasonob.cz) za ochranu bydlení a proti zdražování ná | 23,4 % | 38,8 % |
| Praha 9 | ODS | 25,8 % | 37,1 % |
| Praha 10 | Koalice pro Prahu 10, SNK Evropští demokraté a KDU-ČSL | 19,1 % | 41,2 % |
| Praha 11 | ODS | 48,7 % | 40,9 % |
| Praha 12 | ODS | 44,9 % | 39,1 % |
| Praha 13 | ODS | 57,8 % | 39,0 % |
| Praha 14 | ODS | 55,3 % | 33,2 % |
| Praha 15 | ODS | 53,4 % | 39,3 % |
| Praha 16 | ODS | 75,5 % | 52,2 % |
| Praha 17 | ODS | 32,7 % | 40,0 % |
| Praha 18 | ODS | 47,5 % | 42,2 % |
| Praha 19 | ODS | 59,1 % | 54,0 % |
| Praha 20 | ODS | 57,9 % | 43,9 % |
| Praha 21 | ODS | 63,3 % | 46,1 % |
| Praha 22 | ODS | 77,9 % | 45,8 % |
| Praha-Běchovice | ODS | 63,5 % | 59,0 % |
| Praha-Benice | SNK-VPB | 100,0 % | 64,2 % |
| Praha-Březiněves | SNK-CELK | 100,0 % | 60,6 % |
| Praha-Čakovice | ODS | 43,2 % | 46,8 % |
| Praha-Ďáblice | SNK-CELK | 33,9 % | 57,5 % |
| Praha-Dolní Chabry | SNK-DCH | 47,2 % | 54,1 % |
| Praha-Dolní Měcholupy | ODS | 80,0 % | 61,1 % |
| Praha-Dolní Počernice | ODS | 44,4 % | 59,7 % |
| Praha-Dubeč | ODS | 26,1 % | 57,7 % |
| Praha-Klánovice | VOLBA PRO KLÁNOVICE, sdružení Strany zelených a nezávislých kandidátů | 38,4 % | 67,4 % |
| Praha-Koloděje | SNK-SNKH | 33,5 % | 64,8 % |
| Praha-Kolovraty | ODS | 69,2 % | 58,9 % |
| Praha-Královice | SNK-VPK | 100,0 % | 49,2 % |
| Praha-Křeslice | KDU-ČSL A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | 46,4 % | 76,1 % |
| Praha-Kunratice | ODS | 65,3 % | 54,2 % |
| Praha-Libuš | ODS | 34,8 % | 43,1 % |
| Praha-Lipence | ODS | 100,0 % | 49,2 % |
| Praha-Lochkov | ODS | 100,0 % | 55,9 % |
| Praha-Lysolaje | SNK-CELK | 54,8 % | 65,5 % |
| Praha-Nebušice | SNK-CELK | 43,4 % | 56,1 % |
| Praha-Nedvězí | SNK-PN | 62,9 % | 84,6 % |
| Praha-Petrovice | ODS | 34,7 % | 41,9 % |
| Praha-Přední Kopanina | SNK | 97,2 % | 55,3 % |
| Praha-Řeporyje | SZ | 30,5 % | 54,5 % |
| Praha-Satalice | ODS | 49,7 % | 61,3 % |
| Praha-Šeberov | SNKPLO | 33,3 % | 64,6 % |
| Praha-Slivenec | SNK-CELK | 60,2 % | 54,0 % |
| Praha-Štěrboholy | ODS | 62,5 % | 60,5 % |
| Praha-Suchdol | ODS | 32,8 % | 54,3 % |
| Praha-Troja | SNK-CELK | 45,3 % | 66,2 % |
| Praha-Újezd | ODS | 37,8 % | 56,7 % |
| Praha-Velká Chuchle | ODS | 54,2 % | 63,3 % |
| Praha-Vinoř | ODS | 54,0 % | 51,2 % |
| Praha-Zbraslav | ODS | 30,6 % | 50,8 % |
| Praha-Zličín | SNK-ZS | 42,9 % | 47,7 % |