Volby do zastupitelstev obcí 2014
| Městská část | Vyhrál | Podíl | Účast |
|---|---|---|---|
| Hlavní město Praha (zastupitelstvo města) | TROJKOALICE ZELENÍ, KDU-ČSL A STAROSTOVÉ - MÁTE PRÁVO | 18,4 % | 37,7 % |
| Praha 1 | TOP 09 | 22,8 % | 37,5 % |
| Praha 2 | ODS | 25,3 % | 35,6 % |
| Praha 3 | Žižkov (nejen) sobě - koalice Strany zelených, KDU-ČSL, STAN a nezávislých kandi | 27,3 % | 33,7 % |
| Praha 4 | ODS | 16,2 % | 35,6 % |
| Praha 5 | ANO 2011 | 18,3 % | 35,6 % |
| Praha 6 | TOP 09 | 20,6 % | 43,9 % |
| Praha 7 | SNK | 43,7 % | 39,4 % |
| Praha 8 | ANO 2011 | 20,4 % | 36,1 % |
| Praha 9 | HPP | 17,9 % | 32,9 % |
| Praha 10 | ANO 2011 | 19,0 % | 32,7 % |
| Praha 11 | HPP 11 | 32,5 % | 38,4 % |
| Praha 12 | ANO 2011 | 23,3 % | 34,0 % |
| Praha 13 | ODS | 20,0 % | 37,2 % |
| Praha 14 | ANO 2011 | 25,2 % | 30,3 % |
| Praha 15 | ANO 2011 | 25,3 % | 35,8 % |
| Praha 16 | ODS | 69,5 % | 50,2 % |
| Praha 17 | ODS | 27,9 % | 34,2 % |
| Praha 18 | ODS | 20,0 % | 36,4 % |
| Praha 19 | SNK | 48,6 % | 54,9 % |
| Praha 20 | SNK | 44,1 % | 42,2 % |
| Praha 21 | ANO 2011 | 21,5 % | 45,9 % |
| Praha 22 | HPP | 30,9 % | 45,5 % |
| Praha-Běchovice | Sdružení Nezávislých Občanů Prahy, SNOP - Běchovice | 38,7 % | 56,0 % |
| Praha-Benice | SNK | 70,0 % | 70,2 % |
| Praha-Březiněves | SNK | 100,0 % | 52,4 % |
| Praha-Čakovice | ČMT | 28,0 % | 45,4 % |
| Praha-Ďáblice | STAN | 36,0 % | 48,3 % |
| Praha-Dolní Chabry | VOLBA PRO CHABRY | 56,3 % | 53,1 % |
| Praha-Dolní Měcholupy | ODS | 36,2 % | 58,5 % |
| Praha-Dolní Počernice | ODS | 32,9 % | 51,7 % |
| Praha-Dubeč | ODS | 35,5 % | 52,2 % |
| Praha-Klánovice | SNK | 36,9 % | 59,8 % |
| Praha-Koloděje | TOP 09 | 30,3 % | 69,9 % |
| Praha-Kolovraty | SNK | 57,4 % | 56,6 % |
| Praha-Královice | SNK | 100,0 % | 47,5 % |
| Praha-Křeslice | SNK | 100,0 % | 54,6 % |
| Praha-Kunratice | "HPK" | 44,7 % | 49,0 % |
| Praha-Libuš | TOP 09 a nezávislí kandidáti | 40,8 % | 38,7 % |
| Praha-Lipence | HPP | 35,5 % | 58,9 % |
| Praha-Lochkov | SNK | 100,0 % | 50,7 % |
| Praha-Lysolaje | STAN | 100,0 % | 55,7 % |
| Praha-Nebušice | SNK | 49,7 % | 57,8 % |
| Praha-Nedvězí | HPP | 85,2 % | 73,0 % |
| Praha-Petrovice | SNK | 29,1 % | 38,7 % |
| Praha-Přední Kopanina | SNK | 100,0 % | 44,9 % |
| Praha-Řeporyje | Sdružení nezávislých kandidátů Řeporyje | 57,3 % | 52,5 % |
| Praha-Satalice | STAN | 37,6 % | 65,8 % |
| Praha-Šeberov | Pro lepší obec | 40,3 % | 57,8 % |
| Praha-Slivenec | STAN | 98,7 % | 43,7 % |
| Praha-Štěrboholy | ODS | 62,3 % | 49,2 % |
| Praha-Suchdol | SOS | 68,8 % | 50,5 % |
| Praha-Troja | TROJSKÝ KŮŇ 2014 - sdružení nezávislých kandidátů a politického hnutí STAROSTOVÉ | 58,7 % | 63,5 % |
| Praha-Újezd | SNK | 31,6 % | 53,3 % |
| Praha-Velká Chuchle | ODS | 34,1 % | 56,5 % |
| Praha-Vinoř | ODS | 37,7 % | 53,0 % |
| Praha-Zbraslav | 100pro Zbraslav | 48,7 % | 45,6 % |
| Praha-Zličín | HPP | 42,7 % | 43,0 % |