Volby do zastupitelstev obcí 2018
| Městská část | Vyhrál | Podíl | Účast |
|---|---|---|---|
| Hlavní město Praha (zastupitelstvo města) | SNK | 18,8 % | 46,4 % |
| Praha 1 | PRAHA SOBĚ+NK | 21,3 % | 46,4 % |
| Praha 2 | ODS | 32,3 % | 45,0 % |
| Praha 3 | KDU+ODS+Svobod. | 22,2 % | 43,0 % |
| Praha 4 | PIRÁTI A NEZÁVISLÍ | 18,9 % | 45,6 % |
| Praha 5 | Česká pirátská strana a Sdružení nezávislých občanů Prahy 5 | 18,9 % | 45,2 % |
| Praha 6 | KDU-ČSL+TOP 09 | 19,9 % | 52,4 % |
| Praha 7 | SNK | 55,5 % | 48,9 % |
| Praha 8 | Občanská demokratická strana + Svobodní | 17,4 % | 43,7 % |
| Praha 9 | ODS s podporou Svobodných | 29,3 % | 42,5 % |
| Praha 10 | KDU+STAN+DPD+NK | 20,3 % | 42,7 % |
| Praha 11 | HPP 11 | 24,7 % | 44,4 % |
| Praha 12 | Zelení+Piráti | 25,7 % | 44,5 % |
| Praha 13 | ODS | 30,9 % | 45,5 % |
| Praha 14 | KDU+STAN+TOP09 | 29,4 % | 39,1 % |
| Praha 15 | KDU+Zel+Pir+NK | 33,5 % | 44,4 % |
| Praha 16 | ODS | 72,4 % | 56,4 % |
| Praha 17 | ODS | 40,7 % | 41,7 % |
| Praha 18 | KDU+Zelen.+STAN | 32,7 % | 43,7 % |
| Praha 19 | SNK | 62,1 % | 59,3 % |
| Praha 20 | Hnutí občanů Počernic s podporou Pirátů | 25,3 % | 49,9 % |
| Praha 21 | ODS | 26,4 % | 55,4 % |
| Praha 22 | STAN+Svobodní | 33,9 % | 52,6 % |
| Praha-Běchovice | ODS | 62,4 % | 63,7 % |
| Praha-Benice | SNK | 100,0 % | 58,0 % |
| Praha-Březiněves | SNK | 100,0 % | 60,6 % |
| Praha-Čakovice | Pro Prahu Čakovice, Miškovice, Třeboradice | 34,2 % | 51,8 % |
| Praha-Ďáblice | STAN | 57,5 % | 54,7 % |
| Praha-Dolní Chabry | SNK | 47,3 % | 63,9 % |
| Praha-Dolní Měcholupy | Sdružení ODS, TOP 09 a nezávislých kandidátů | 55,6 % | 57,1 % |
| Praha-Dolní Počernice | ODS | 36,0 % | 60,5 % |
| Praha-Dubeč | ODS | 42,6 % | 60,0 % |
| Praha-Klánovice | ODS | 39,9 % | 59,0 % |
| Praha-Koloděje | SNK | 45,6 % | 71,2 % |
| Praha-Kolovraty | SNK | 62,4 % | 63,2 % |
| Praha-Královice | SNK | 100,0 % | 45,5 % |
| Praha-Křeslice | SNK | 55,0 % | 70,2 % |
| Praha-Kunratice | STAN+"HPK" | 57,7 % | 54,8 % |
| Praha-Libuš | Spojené síly pro Libuš a Písnici - TOP 09, STAN a nezávislí kandidáti | 47,3 % | 49,4 % |
| Praha-Lipence | SNK | 42,3 % | 63,0 % |
| Praha-Lochkov | SNK | 100,0 % | 53,4 % |
| Praha-Lysolaje | STAN | 100,0 % | 61,9 % |
| Praha-Nebušice | STAN | 61,8 % | 60,5 % |
| Praha-Nedvězí | SNK | 100,0 % | 59,4 % |
| Praha-Petrovice | ODS | 28,0 % | 45,5 % |
| Praha-Přední Kopanina | SNK | 50,6 % | 67,0 % |
| Praha-Řeporyje | ODS | 29,8 % | 57,6 % |
| Praha-Satalice | STAN | 53,5 % | 63,9 % |
| Praha-Šeberov | SNK | 46,6 % | 64,0 % |
| Praha-Slivenec | STAN | 87,8 % | 59,6 % |
| Praha-Štěrboholy | ODS | 70,0 % | 57,3 % |
| Praha-Suchdol | SNK | 66,5 % | 60,7 % |
| Praha-Troja | TROJSKÝ KŮŇ 2018 - sdružení nezávislých kandidátů a politického hnutí STAROSTOVÉ | 69,9 % | 65,3 % |
| Praha-Újezd | HPP | 57,7 % | 57,1 % |
| Praha-Velká Chuchle | ODS | 40,1 % | 59,0 % |
| Praha-Vinoř | SDRUŽENÍ PRO VINOŘ | 41,1 % | 57,1 % |
| Praha-Zbraslav | Zel+STAN+Pir+NK | 51,2 % | 55,1 % |
| Praha-Zličín | SNK | 61,8 % | 47,6 % |