Obce

Hlavní město Praha

Volby do zastupitelstev obcí 2022

Účast
43,9 %
Voličů
911 788
Okrsků
1 123

Volební účast v městských částech

kliknutím se zanoříte

 

Hranice: Český statistický úřad, Registr sčítacích obvodů, zjednodušeno · zdroje a licence

Vítěz v městských částech

58
Městská částVyhrálPodílÚčast
Hlavní město Praha (zastupitelstvo města) KDU+ODS+TOP 09 23,3 % 43,9 %
Praha 1 PRAHA SOBĚ+NK 22,9 % 40,2 %
Praha 2 ODS+TOP 09 35,6 % 41,8 %
Praha 3 TOP+STAN 28,6 % 40,3 %
Praha 4 ODS+TOP 09 25,0 % 41,9 %
Praha 5 SNK 21,4 % 42,4 %
Praha 6 KDU-ČSL+ODS 21,8 % 49,6 %
Praha 7 SNK 53,0 % 45,0 %
Praha 8 ODS 19,3 % 41,8 %
Praha 9 ODS+TOP 09 43,3 % 39,9 %
Praha 10 ODS+TOP 09 27,2 % 41,6 %
Praha 11 HPP 11 26,9 % 42,8 %
Praha 12 ODS+TOP 09 25,3 % 42,5 %
Praha 13 ODS 27,7 % 43,3 %
Praha 14 ODS+NK 20,5 % 37,2 %
Praha 15 KDU+Zel+NAŠE+NK 37,3 % 44,0 %
Praha 16 ODS 61,1 % 53,0 %
Praha 17 TOP 09+NK 26,1 % 40,4 %
Praha 18 KDUZelSTANPRSNK 24,8 % 42,8 %
Praha 19 SNK 63,1 % 55,0 %
Praha 20 NEZ+NK 24,9 % 44,7 %
Praha 21 ODS+TOP 09 56,8 % 51,9 %
Praha 22 STAN 22,4 % 49,1 %
Praha-Běchovice ODS+TOP 09 100,0 % 51,0 %
Praha-Benice SNK 100,0 % 60,2 %
Praha-Březiněves SNK 74,1 % 68,1 %
Praha-Čakovice ODS+TOP 09 43,6 % 49,8 %
Praha-Ďáblice STAN+NK 44,6 % 53,4 %
Praha-Dolní Chabry STAN+NK 45,0 % 57,5 %
Praha-Dolní Měcholupy ODS 47,2 % 57,4 %
Praha-Dolní Počernice Monarchiste+SMS 32,1 % 58,6 %
Praha-Dubeč ODS 51,4 % 53,5 %
Praha-Klánovice SNK 28,8 % 59,8 %
Praha-Koloděje SNK 67,6 % 60,7 %
Praha-Kolovraty SNK 75,4 % 58,6 %
Praha-Královice SNK 100,0 % 58,2 %
Praha-Křeslice SNK 47,1 % 68,3 %
Praha-Kunratice „HPK“ 52,5 % 52,4 %
Praha-Libuš TOP 09+STAN+NK 47,5 % 45,5 %
Praha-Lipence SNK 29,9 % 58,8 %
Praha-Lochkov SNK 100,0 % 50,1 %
Praha-Lysolaje SNK 61,8 % 65,5 %
Praha-Nebušice STAN 75,6 % 56,6 %
Praha-Nedvězí SNK 100,0 % 53,6 %
Praha-Petrovice STAN 29,1 % 43,2 %
Praha-Přední Kopanina STAN+NK 100,0 % 48,5 %
Praha-Řeporyje ODS 37,1 % 58,6 %
Praha-Satalice STAN 52,2 % 58,2 %
Praha-Šeberov STAN+NK 65,5 % 55,7 %
Praha-Slivenec STAN 66,2 % 57,2 %
Praha-Štěrboholy ODS 100,0 % 52,0 %
Praha-Suchdol SNK 74,8 % 54,5 %
Praha-Troja SNK 78,4 % 58,8 %
Praha-Újezd ODS 56,1 % 52,9 %
Praha-Velká Chuchle SNK 47,4 % 56,9 %
Praha-Vinoř STAN+NK 51,1 % 52,5 %
Praha-Zbraslav NEZ+NK 42,0 % 52,7 %
Praha-Zličín SNK 62,8 % 45,0 %

Zdroj: ČSÚ, volby.cz