Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR 2025
| Městská část | Vyhrál | Podíl | Účast |
|---|---|---|---|
| Praha 1 | SPOLU | 40,1 % | 65,5 % |
| Praha 2 | SPOLU | 37,0 % | 69,1 % |
| Praha 3 | SPOLU | 33,9 % | 67,9 % |
| Praha 4 | SPOLU | 34,5 % | 71,3 % |
| Praha 5 | SPOLU | 35,5 % | 70,8 % |
| Praha 6 | SPOLU | 36,1 % | 75,6 % |
| Praha 7 | SPOLU | 34,5 % | 70,5 % |
| Praha 8 | SPOLU | 32,0 % | 69,7 % |
| Praha 9 | SPOLU | 34,4 % | 70,5 % |
| Praha 10 | SPOLU | 33,4 % | 70,4 % |
| Praha 11 | SPOLU | 28,8 % | 71,3 % |
| Praha 12 | SPOLU | 31,9 % | 71,5 % |
| Praha 13 | SPOLU | 33,2 % | 71,2 % |
| Praha 14 | SPOLU | 30,1 % | 66,9 % |
| Praha 15 | SPOLU | 32,4 % | 71,4 % |
| Praha 16 | SPOLU | 38,6 % | 75,0 % |
| Praha 17 | SPOLU | 28,4 % | 69,1 % |
| Praha 18 | SPOLU | 32,0 % | 69,8 % |
| Praha 19 | SPOLU | 35,0 % | 77,8 % |
| Praha 20 | SPOLU | 31,5 % | 72,2 % |
| Praha 21 | SPOLU | 36,4 % | 77,1 % |
| Praha 22 | SPOLU | 34,8 % | 75,0 % |
| Praha-Běchovice | SPOLU | 35,8 % | 74,1 % |
| Praha-Benice | SPOLU | 38,4 % | 78,9 % |
| Praha-Březiněves | SPOLU | 37,9 % | 76,4 % |
| Praha-Čakovice | SPOLU | 34,8 % | 75,4 % |
| Praha-Ďáblice | SPOLU | 37,0 % | 78,3 % |
| Praha-Dolní Chabry | SPOLU | 40,4 % | 80,0 % |
| Praha-Dolní Měcholupy | SPOLU | 39,2 % | 76,3 % |
| Praha-Dolní Počernice | SPOLU | 39,4 % | 80,4 % |
| Praha-Dubeč | SPOLU | 35,4 % | 77,3 % |
| Praha-Klánovice | SPOLU | 40,5 % | 76,8 % |
| Praha-Koloděje | SPOLU | 36,1 % | 79,4 % |
| Praha-Kolovraty | SPOLU | 36,5 % | 80,2 % |
| Praha-Královice | SPOLU | 39,2 % | 78,0 % |
| Praha-Křeslice | SPOLU | 38,7 % | 86,0 % |
| Praha-Kunratice | SPOLU | 37,4 % | 76,7 % |
| Praha-Libuš | SPOLU | 32,3 % | 71,2 % |
| Praha-Lipence | SPOLU | 40,5 % | 77,6 % |
| Praha-Lochkov | SPOLU | 33,5 % | 76,5 % |
| Praha-Lysolaje | SPOLU | 39,3 % | 76,0 % |
| Praha-Nebušice | SPOLU | 33,5 % | 74,3 % |
| Praha-Nedvězí | SPOLU | 36,3 % | 83,1 % |
| Praha-Petrovice | SPOLU | 29,1 % | 72,7 % |
| Praha-Přední Kopanina | SPOLU | 39,5 % | 76,5 % |
| Praha-Řeporyje | SPOLU | 37,9 % | 76,3 % |
| Praha-Satalice | SPOLU | 37,5 % | 80,5 % |
| Praha-Šeberov | SPOLU | 38,1 % | 75,2 % |
| Praha-Slivenec | SPOLU | 37,4 % | 76,8 % |
| Praha-Štěrboholy | SPOLU | 41,0 % | 78,8 % |
| Praha-Suchdol | SPOLU | 33,7 % | 78,7 % |
| Praha-Troja | SPOLU | 43,5 % | 80,1 % |
| Praha-Újezd | SPOLU | 37,2 % | 78,8 % |
| Praha-Velká Chuchle | SPOLU | 40,9 % | 74,1 % |
| Praha-Vinoř | SPOLU | 33,5 % | 79,0 % |
| Praha-Zbraslav | SPOLU | 36,5 % | 74,3 % |
| Praha-Zličín | SPOLU | 34,8 % | 74,6 % |