Porovnání obou obcí ve všech ukazatelích, které o nich máme. U každého je uvedené období - pokud se u obou stran liší, je to označené, aby se čísla nesrovnávala naslepo.
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Obyvatel | 67 | 51 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| K 1. 1. | 67 | 51 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Muži | 31 | 26 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Ženy | 36 | 25 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Hustota | 11,0 ob./km² | 8,2 ob./km² | 138,4 ob./km² | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl žen | 53,7 % | 49,0 % | 50,8 % | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný věk | 49,9 let | 57,0 let | 43,3 let | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Senioři 65+ | 26,9 % | 43,1 % | 20,8 % | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Děti 0-14 let | 7,5 % | 5,9 % | 15,1 % | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Index stáří | 360,0 | 733,3 | 138,0 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Věk 15-64 let | 65,7 % | 51,0 % | 64,1 % | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Dětí 0-14 let | 6 | 3 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Ve věku 15-64 | 45 | 32 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Ve věku 65+ | 18 | 24 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Podíl seniorů | 26,1 % | 40,7 % |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Index stáří | 300,0 | 800,0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Střední stav | 65 | 50 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Sčítání 2021 | 69 | 59 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Obyvatel při sčítání | 93 | 47 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Svobodných | 28 | 15 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Ženatých a vdaných | 32 | 26 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Rozvedených | 3 | 9 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Ovdovělých | 6 | 9 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Bez víry | 15 | 22 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Věřících | 36 | 20 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Římských katolíků | 21 | 5 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Přírůstek obyvatel | -1 | 6 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Narození | 0 | 1 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Přirozený přírůstek | -2 | 0 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Přistěhovalí | 2 | 7 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Rozvody | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Saldo migrace | 1 | 6 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Sňatky | 0 | 0 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Vystěhovalí | 1 | 1 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Zemřelí | 2 | 1 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Porodnost | 0,0 ‰ | 20,0 ‰ | 7,1 ‰ | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Přírůstek na 1 000 | -14,9 ‰ | 117,6 ‰ | 0,6 ‰ | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko |
|---|---|---|---|
| Rozvody na 1 000 ob. | 0,0 ‰ | 0,0 ‰ | 1,9 ‰ |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Sňatky na 1 000 ob. | 0,0 ‰ | 0,0 ‰ | 3,9 ‰ | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Úmrtnost | 30,8 ‰ | 20,0 ‰ | 10,4 ‰ | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Rozloha | 6,10 km² | 6,22 km² | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Zemědělská půda | 40,7 % | 25,6 % | 53,1 % | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Lesy | 37,8 % | 57,1 % | 34,0 % | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Vodní plochy | 13,19 % | 5,42 % | 2,18 % | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Zastavěno | 0,69 % | 0,93 % | 1,73 % | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Částí obce | 1 | 1 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Dluh obce | 0 tis. Kč | 0 tis. Kč | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Projekty EU 2014-2020 | 0 | 1 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko |
|---|---|---|---|
| Výdaje projektů EU | 0 Kč | 69 759 Kč | 600 469 124 785 Kč |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Daňové příjmy | 3 264 tis. Kč | 3 037 tis. Kč | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Dotace | 485 tis. Kč | 479 tis. Kč | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Příjmy rozpočtu | 4 062 tis. Kč | 3 654 tis. Kč | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Saldo rozpočtu | -10 tis. Kč | -811 tis. Kč | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Výdaje rozpočtu | 4 072 tis. Kč | 4 465 tis. Kč | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Dluh na obyvatele | 0 Kč | 0 Kč | 5 825 Kč | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl dotací | 11,9 % | 13,1 % | 18,9 % | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko |
|---|---|---|---|
| EU projekty na ob. | 0 Kč | 1 368 Kč | 79 370 Kč |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Příjmy na obyvatele | 60 626 Kč | 71 644 Kč | 48 930 Kč | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Výdaje na obyvatele | 60 778 Kč | 87 548 Kč | 47 568 Kč | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Nezaměstnanost | 4,55 % | 3,85 % | 5,05 % | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Uchazeči o práci | 2 | 1 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Uchazeči o práci | 3 | 2 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Nezaměstnanost | 7,14 % | 7,14 % | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Registrovaných | 13 subjektů | 17 subjektů | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Aktivních | 10 subjektů | 8 subjektů | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Podíl aktivních | 76,9 % | 47,1 % | 61,6 % | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Subjektů | 12 | 17 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Subjektů na 100 ob. | 17,9 | 33,3 | 17,1 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Adresních míst | 448 | 351 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Čísel evidenčních | 408 | 254 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Domů při sčítání | 33 | 80 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Obydlených bytů | 28 | 23 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Dálkové vytápění | 4 | 1 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Vlastní kotel | 17 | 11 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Kamna | 4 | 7 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Bez vodovodu | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Plyn ze sítě | 21 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Dokončené byty | 0 | 1 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Byty v bytových domech | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Byty v rodinných domech | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Bytů na 1 000 ob. | 0,00 | 22,22 | 2,78 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko |
|---|---|---|---|
| Čísla evidenční | 91,1 % | 72,4 % | 13,4 % |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Vysokoškoláků | 6 | 11 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| S maturitou | 16 | 16 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Jen základní | 13 | 7 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Podíl VŠ | 9,5 % | 19,6 % |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Míst v MŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Míst v ZŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Míst na SŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| ZUŠ | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Mateřské školy | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Dětí v mateřských školách | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Základní školy | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Zdravotnická zařízení | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Praktičtí lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Lékárny | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Dětští lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Zubní lékaři | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Gynekologové | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Dětští lékaři na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Gynekologové na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Lékárny na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Praktici na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Zubaři na 10 000 ob. | 0,0 | 0,0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - sněmovna | 75,3 % | 87,8 % | 69,0 % | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - prezident | 67,2 % | 75,0 % | 70,3 % | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - kraje | 45,6 % | 60,9 % | 33,3 % | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - obce | 58,6 % | 77,6 % | 48,1 % | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Účast - Evropa | 75,8 % | 67,2 % | 36,8 % | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko |
|---|---|---|---|
| Účast - Senát | 46,6 % | 59,2 % | - |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Osob v exekuci | 2 | 4 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Exekucí | 7 | 12 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Index soc. vyloučení | 0 b. | 3 b. | - | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Zařízení soc. služeb | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Domovy pro seniory | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko |
|---|---|---|---|
| V exekuci na 1 000 ob. | 29,9 ‰ | 78,4 ‰ | 76,0 ‰ |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Vyjíždějící | 30 osob | 13 osob |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Vyjíždějící za prací | 26 osob | 13 osob |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Přijíždějící | 9 osob | 16 osob |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Saldo dojížďky | -21 osob | 3 osob |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Pracují v obci | 3 osob | 5 osob |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Adres se 100 Mbit/s | 447 | 349 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Pokrytí 100 Mbit/s | 99,8 % | 99,4 % | 73,4 % | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Kulturní památky | 2 | 5 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Národní kulturní památky | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Lůžek k ubytování | 289 | 137 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Ubytovací zařízení | 8 | 2 | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Památné stromy | 0 | 0 |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Odpad na obyvatele | 1 435 kg | 3 235 kg | 414 kg | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Směsný na obyvatele | 914 kg | 1 258 kg | 205 kg | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | Česko | |
|---|---|---|---|---|
| Tříděný na obyvatele | 286 kg | 438 kg | 69 kg | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Komunální odpad | 97,6 t | 145,6 t | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Směsný odpad | 62,2 t | 56,6 t | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Objemný odpad | 5,3 t | 19,4 t | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Stavební odpad | 0,0 t | 39,0 t | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Cíl pro třídění | 35,1 % | 51,0 % | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Tříděný sběr | 19,4 t | 19,7 t | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Papír | 4,1 t | 1,9 t | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Plast | 8,9 t | 5,7 t | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Sklo | 6,2 t | 6,2 t | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Kov | 0,2 t | 5,9 t | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Bioodpad | 10,1 t | 49,0 t | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Textil | 0,4 t | 0,7 t | |
| Ukazatel | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí | |
|---|---|---|---|
| Nebezpečný odpad | 0,2 t | 0,2 t | |
| Vybavenost obce | Oslnovice | Podhradí nad Dyjí |
|---|---|---|
| Vodovod | ano | ne |
| Kanalizace s ČOV | ano | ano |
| Plyn | ano | ne |
| Kulturní dům | ano | ne |
| Kostel | ano | ne |